Pies został sam w domu co on zrobił kiedy wróciła właścicielka

Gdybyśmy tylko mogli, z pewnością zabieralibyśmy swoje psy w każde miejsce i nie zostawiali ich samych w pustym domu. Niestety nie wszędzie możemy z nimi iść, więc pozostawienie pupila w domu często staje się przymusem. Co na to psy?

Ten czworonóg o imieniu Samson wyraził swój sprzeciw. Nie podobało mu się, że jego pani wyszła i postanowił, że nie będzie tłumić swoich uczuć.

Kiedy właścicielka psa wróciła do domu, zastała go w dziwnej sytuacji. Stał, nie ruszając się i nie zamierzał zareagować na to, że pani przyszła. Chciał ją zignorować i tym samym pokazać, że nie podoba mu się fakt, iż opuszcza dom bez niego.

,,Samson wprost nie cierpi, gdy go zostawiam. Nie wie, że nie mogę zabierać go wszędzie.” – mówi kobieta.

,,Kiedy na niego spojrzałam, zobaczyłam w jego oczach rozczarowanie. Tak jakby chciał powiedzieć, że nie podoba mu się, gdy wychodzę bez niego. Przekazał to w sposób całkowicie zrozumiały, choć nie słowami. Całe szczęście obraził się na krótko – jest niezwykle kochany!”

,

Koniecznie zobaczcie, jak Samson obraził się na swoją właścicielkę. Czyż nie jest uroczy? Czy wasze psy także się na was obrażają? Jak to okazują? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzu!

Żródło WEBNIUSY

Share