Ich córeczka zaczęła płakać. Kiedy zdjęli jej skarpetkę, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli

Taka sytuacja może przytrafić się każdemu, kto ma małe dziecko. Molly ma zaledwie kilka miesięcy, a jej rodzice nie podejrzewali, że jej płacz zwiastuje coś bardzo niebezpiecznego.

Pewnego popołudnia, Scott Walker jak zwykle spędzał czas z żoną i córką. Kiedy mała Molly nagle stała się niespokojna i zaczęła płakać, rodzice musieli sprawdzić co się dzieje. Wpadli na pomysł, aby zdjąć jej skarpetkę. Okazało się, że włos zawinął się wokół jednego z jej palców do tego stopnia, że aż przebił skórę, a krew przestała do niego dopływać. Postanowili opisać całe zdarzenie na Facebooku.

„Wystraszyliśmy się dziś popołudniu tym co stało się z Molly. Dla mnie była to całkowita nowość, ale jak widać nie jest to wcale takie rzadkie, więc pomyślałem że napiszę tutaj by inni rodzice wiedzieli.

Jedliśmy właśnie obiad, a Molly była rozdrażniona i płaczliwa, w sumie nic takiego nadzwyczajnego. Przez ten cały płacz zrobiła się cała gorąca, więc Jess zdjęła jej skarpety by ją trochę schłodzić. Wtedy zobaczyła jej stopę. Włos owinął się wokół palca do tego stopnia, przeciął skórę i zablokował krążenie.

Na szczęście dla Molly jej mama jest świetna w ratowaniu ludzi i potrafiła usunąć włos przy pomocy nożyczek i lupy. To zdjęcie zostało zrobione 45 minut po usunięciu włosa. Niestety zdążył już przeciąć skórę Molly dookoła. Ale i tak mieliśmy szczęście, bo gdybyśmy tego nie zauważyli mogłoby się skończyć dużo gorzej. Lekarz powiedział nam żebyśmy na przyszłość zawsze sprawdzali stan stópek naszej pociechy, w razie gdy dziecko jest płaczliwe. Chcieliśmy dać znać wszystkim rodzicom, na wszelki wypadek.”

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że małemu dziecku może zagrażać nawet coś tak błahego jak włos czy nitka ze skarpetki. Podziel się tym postem, tak aby inni rodzice mogli w porę zareagować.

Share