Kate Beckinsale spotyka się z 20 lat młodszym Petem Davidsonem. Fan nie wytrzymał

45-letnia Kate Beckinsale jest w związku z 25-letnim Petem Davidsonem. Wspólne zdjęcia trzymającej się za ręce pary wywołały sensację. Aktorka dotąd tego nie komentowała. Aż została wywołana do odpowiedzi przez „fana”. Odpowiedź poszła mu w pięty.

Jestem zawiedziony twoimi wyborami sercowymi” – zwrócił się do Kate Beckinsale na Instagramie jej „fan”. Chodziło mu o to, że 45-latka śmiała zadurzyć się w dużo młodszym, bo o 20 lat, komiku i byłym narzeczonym Ariany Grande.

Pete Davidson wygląda na szczęśliwego z obrotu spraw. Beckinsale również. I dała o tym znać. „Ja jestem dość zawiedziona twoją przerzedzoną brodą. Można pomyśleć, że jestem trochę nietaktowna” – zareagowała na zaczepkę aktorka.

Część internautów natychmiast stanęła w obronie 45-latki. „Każdy ma prawo do dokonywania własnych wyborów”, „Twoje relacje nie są naszą sprawą, ale mam nadzieję, że znajdziesz szczęście, ponieważ nic nie jest ważniejsze” – czytamy w komentarzach.

Kate Beckinsale przez 8 lat była związana z kolegą po fachu, Michaelem Sheenem. Ma z nim córkę Lily. W 2004 r. za reżysera Lena Wisemana. Rozwiedli się w 2016 r. Od tamtej pory Brytyjka była widywana z mężczyznami niewiele starszymi od jej córki.

Kate Beckinsale skrytykowana za związek (Getty Images)

Żródło WP wiadomości

Share