„Jest rozpieszczany i żyje w luksusach”: Marta Kaczyńska uwielbia zwierzęta

Marta Kaczyńska rozczula internautów zdjęciami swojego uroczego pieska. Zwierzęta są bardzo bliskie prawniczce i chętnie wrzuca na swoje konta w mediach społecznościowych fotografie ukochanych pupili. Największą uwagę przykuwa jednak jej chihuahua. Pies jest oczkiem w głowie całej rodziny i wiedzie królewskie życie w luksusie.

Gwiazdy miewają obsesję na punkcie swoich czworonożnych przyjaciół. Dla przykładu pies Paris Hilton nosi brylantową obrożę, a sama królowa Elżbieta II słynie ze swojej manii na punkcie psów. Podobnie Marta Kaczyńska, która oszalała na punkcie swojego pupila.

Chihuahua to rasa, na którą zdecydowała się córka byłej pary prezydenckiej. Pieski te są wspaniałymi towarzyszami zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Są stworzone do przebywania w towarzystwie człowieka. Bardzo mocno się przywiązują i są niesamowicie wierne swojemu właścicielowi. Uwielbiają też być w centrum uwagi.

Marta jest posiadaczką pieska typu krótkowłosego. Ma on bardzo gęste, ale krótkie futerko, które przylega do ciała.

Nie ma takiej rzeczy, której celebryci nie zrobiliby dla swoich pupili. Kaczyńska dba nawet o to, żeby piesek nie zmarzł zimą. Na Instagramie jej córki mogliśmy obejrzeć relację ze spaceru, na którym pupil miał różową, puchową kurteczkę. Różowy kolor ubranka czworonoga sugeruje, że Marta jest posiadaczką suczki.

Piesek jest traktowany jak członek rodziny. Nie tylko przez prawniczkę, ale też przez resztę domowników. Ewa, córka Marty również chętnie udostępnia na swoich kontach w portalach społecznościowych fotografie czworonożnego przyjaciela. Jest on nieodłącznym elementem codzienności rodziny i dotrzymuje im towarzystwa również na wakacjach.

Marta Kaczyńska jest miłośniczką zwierząt i jej serce skradł nie tylko uroczy chihuahua. Kobieta ma również kota, który wiedzie nie mniej luksusowe życie niż pies. Jej słabością są również konie. Jazda konna jest jej pasją od lat, zatem o tych zwierzętach również nie zapomina i obdarowuje je taką samą miłością, jak te, które trzyma w swoim domu.

Przedstawiamy zdjęcia, na których widać, jak królewsko żyje się pieskowi Kaczyńskiej. Można mu pozazdrościć luksusów.

Zabawka

Każdy piesek ma swoją ulubioną zabawkę. Pupil Kaczyńskiej upodobał sobie malutkiego misia, którym chętnie się bawi. Trzeba przyznać, że jego urocze spojrzenie potrafi skraść serce.

Ewa Dubieniecka

Ewa również jest zauroczona czworonogiem. Na swoich kontach w mediach, gdzie chętnie się udziela, publikuje zdjęcia z pupilem. Piesek jest bardzo malutki, więc nie trudno wziąć go na ręce.

Pies i Koń

Serce Kaczyńskiej należy nie tylko do psów, ale też do koni, które stanowią nieodłączny element jej życia. Prawniczka zapoznała ze sobą zwierzęta i jak widać na powyższym zdjęciu, do żadnej kłótni raczej nie doszło, a zwierzęta uważnie się obserwują.

Zwierzęta

Zwierzęta to członkowie rodziny Kaczyńskiej. Domownicy chętnie spędzają czas ze swoimi ulubieńcami. Poświęcają im czas i otaczają ich miłością. Nawet pies z kotem żyją w zgodzie ze sobą.

Tron

Każda księżniczka zasiada na tronie. Ta również takowy posiada i prezentuje się na nim z niesamowitą gracją. Pieskowi najwidoczniej bardzo pasuje taki luksusowy styl życia.

Podróże

Chihuahua jest gotowa na wszelakie podróże ze swoją rodziną. Ze względu na niewielki rozmiar jest w stanie zmieścić się niemalże wszędzie, nawet do torebki.

Drzemka

Piesek lubi ucinać sobie drzemki. Chyba każdy właściciel czworonoga zawsze wyciąga aparat, gdy tylko jego piesek zaśnie w uroczej pozycji. Dzięki różowemu kubraczkowi pupil na pewno nie marznie.

Odpoczynek

Wakacje pieskowi też się należą. Jako członek rodziny również jest zabierany na różne wyjazdy. Jak widać lubi wygrzewać się na słońcu.

Chihuahua

Jako, że chihuahua bardzo mocno przywiązuje się do właściciela i potrzebuje ludzkiej bliskości, chętnie wskakuje na łóżko. Trzeba przyznać, że tak urocze zwierzątko szkoda byłoby wygonić na swoje posłanie.

1

.

2

.

3

.

4

.

5

.

6

.

7

.

8

.

.

9

.

Share