„Właściciela nie ma d kilku lat”: Kot zobaczył zdjęcie jego reakcja sprawi, że będziesz płakać

Kot nie uchodzi za zwierzę tak lojalne jak pies, niemniej mówienie, że te czworonogi są mało zżyte ze swoimi opiekunami, jest co najmniej krzywdzące. Najlepiej dowodzi tego historia pewnego kotka, który zobaczył na ekranie smartfona zmarłego kilka lat wcześniej pana. Jego reakcja wyciśnie łzy niedowiarkom.

Kot zdaniem wielu, jest wygodnym, oczekującym delikatności zwierzakiem. Sympatycy kotów znaleźliby jednak wiele argumentów potwierdzających, że koty są zżyte z opiekunami równie mocno co psy (uchodzące za najwierniejszych towarzyszy ludzi).

Kot wzruszył się na widok zdjęcia

Prawda okazuje się bardziej skomplikowana niż powszechne stereotypy miłośników zwierząt. Koty również mogą pochwalić się pamięcią o ukochanym opiekunie. Ta wiedza może powrócić po latach w najmniej spodziewanym momencie.

Historia przytoczona przez serwis kochamyzwierzaki.pl rozczuli serce wielu fanom kotów. A sceptycznie nastawionym do tych zwierząt, da wiele do myślenia.

Na nagraniu opublikowanym w sieci przez jednego z internautów widzimy kota, który dostrzega w emitowanym na telefonie nagraniu swojego dawnego opiekuna. Jego reakcja zaskoczy wielu, zwłaszcza tych niedowiarków, którzy wątpią w uczucia kotów.

Kot zobaczył pana w telefonie i… położył swoją główkę na sprzęcie

Zwierzak był ogromnie poruszony tym, że zobaczył na ekranie swojego nieżyjącego pana. Patrzył się nie mogąc oderwać oczu. Na koniec zatęsknił za opiekunem na tyle, że… położył na ekranie telefonu swoją główkę! Chciał być ze swoim panem blisko.

Historia udokumentowana na nagraniu przez fana zwierząt Engina Yilmaza jest wystarczającym dowodem, by stwierdzić, że koty potrafią przypomnieć sobie o dawnym opiekunie. Publikacja trafiła do sieci osiem miesięcy temu.

Na Facebooku cieszyła się ogromną popularnością. Od początku obejrzano ją ponad 44 miliony razy! Internauci podali ją dalej na swoich tablicach ponad milion razy.

Najbardziej wymowne są jednak opinie internautów. Wielu z nich nie ma wątpliwości, że nagranie jest koronnym dowodem na to, że koty są chodzącym „kłębowiskiem” uczuć.

– A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć – napisała jedna z internautek.

He sees his owner's video in the smart phone. he died sometime ago…Lovely….

Posted by Engin Yilmaz on Tuesday, 4 September 2018

Share