Zakonnica podbiła ich serca. Jurorzy usłyszeli za sobą niesamowity głos, odwrócili się i oniemieli

Pochodząca z Sycylii 25-letnia Cristina Scuccia mieszka w Mediolanie, w zakonie sióstr Urszulanek. Chociaż wybrała służbę Bogu, od dziecka marzyła by zostać piosenkarką. W końcu za namową swojej Matki Przełożonej wzięła udział w programie „The Voice of Italy”.

Polska publiczność bardzo dobrze zna formułę programu, w którym wystąpiła 25-letnia zakonnica. Jury nie może się sugerować wyglądem uczestnika, więc zaczyna słuchać jego występu odwrócone. Dopiero, gdy ktoś z jurorów uzna, że chce przyjąć śpiewającego śmiałka do swojej drużyny, odwraca się. Tak też było tym razem. Ale odwróciło się ich aż dwoje jednocześnie!

Miny jurorów na widok habitu były bezcenne. jednak ich zdziwienie absolutnie blednie w porównaniu z radością, jaką okazały towarzyszące siostrze Cristinie trzy inne zakonnice. Coś wspaniałego!

Cristina od razu stała się ulubienicą nie tylko jurorów, ale też publiczności, która wręcz skandowała słowo „sorella” (po włosku „siostra”).

Reakcje wszystkich osób w studio były wspaniałe. Miło jest wiedzieć, że bycie zakonnicą nie wyklucza możliwości realizowania swoich pasji, np. śpiewania.

Share