Szczeniak, który był niegdyś przerażony ludzkim dotykiem…teraz

Szczeniak, który był niegdyś przerażony ludzkim dotykiem, teraz uczy się jak to jest czuć przy sobie troskliwą dłoń oraz być kochanym.

Młody pies, Kayne przyciągnął uwagę wszystkich użytkowników mediów społecznościowych , po tym jak Monica Mitreanu udostępniła film z jego udziałem ze schroniska dla zwierząt w Rumunii.

Tak skrajnie niewyobrażalne było cierpienie jakiego doznał, zanim został uratowany, że dosłownie krzyczał ze strachu na samą myśl o głaskaniu. Niepokojący film został obejrzany już ponad milion razy, sprawiając tym samym, że Kayne stał się nieświadomą ikoną horroru jakie przeżywają dręczone zwierzęta… ale jego historia tutaj się nie kończy.

Być może z powodu zamieszania dot. imienia szczeniaka (które zostało zgłoszone w innym miejscu jako Precilla) nie było by wiadomo co dalej stało się z Kaynem. Jednak dzięki informacji na Facebooku którą zamieścił ratownik zwierzęcy Kerry Wollacott, na co dzień ratujący psy w Rumunii, już wiemy.

Jego najnowsze zdjęcia pokazują, że Kayne zmienił się nie do poznania oraz znalazł już nowy, przybrany dom w rodzinie pełnej pupili.

Zgodnie z tym, co mówi Wollacott, pies nabrał pewności siebie, odzyskał wiarę w ludzi i co najważniejsze, uwielbia być głaskany 🙂

.

Share