„Wielki Brat jest kobietą”: Kim jest właścicielka nowego głosu „Big Brothera”

Wielki Brat to kluczowa postać programu „Big Brother”. Przemawia do zamkniętych w jednym domu uczestników i zleca im różnego rodzaju zadania. W pierwszych edycjach programu w postać Wielkiego Brata wcielał się Jarosław Ostaszkiewicz. W nowej edycji Wielki Brat jest kobietą.

W niedzielę ruszyła nowa edycja „Big Brothera”. Zaskoczeń było kilka, a największym z nich był głos Wielkiego Brata, który został… kobietą. – Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają. Girl power! – cieszyła się Agnieszka Woźniak-Starak, gdy po raz pierwszy usłyszała głos nowego Wielkiego Brata w słynnym pokoju zwierzeń.

https://www.facebook.com/bigbrothertvn/photos/a.2115664762057569/2122774431346602/?type=3

Opinie wśród widzów są podzielone. Jedni są zadowoleni, że Wielki Brat jest kobietą, inni twierdzą, że takie zmiany nie były potrzebne.

https://twitter.com/parasoIka/status/1107359942531579904

Widzowie zaczęli zastanawiać się, do kogo należy głos. Wśród ich typów znalazły się m. in. Martyna Wojciechowska, Krystyna Czubówna i Ula Chincz. Skojarzenie głosu z Krystyną Czubówną nie było przypadkowe. Wielkim Bratem w nowej edycji „Big Brothera” jest Agnieszka Czubówna-Barjasz, córka słynnej lektorki – podaje Pudelek.

Agnieszka Czubówna, gdy była dzieckiem, często towarzyszyła mamie w studiu nagraniowym.

– Nigdy w życiu nie wiązałam swojej przyszłości z zawodem wykonywanym przez moja mamę. Później postanowiłam się nie bronić dłużej i po prostu spróbować – mówiła Agnieszka Czubówna-Barjasz w rozmowie z gazeta.pl. Została lektorką w 2015 r. Jest także specjalistką od PR i prowadzi firmę swojej mamy.

1

.

2

.

3

.

4

.

5

.

Share