Anna Wendzikowska po raz pierwszy skomentowała doniesienia na temat kryzysu w swoim związku

Anna Wendzikowska po raz pierwszy skomentowała doniesienia na temat kryzysu w swoim związku. Przez ostatnie miesiące dziennikarka unikała tego tematu, pozwalając wszystkim snuć domysły, czy ma nowego partnera. A może znów jest szczęśliwa u boku Jana Bazyla? Skąd te pytania?

W listopadzie 2018 roku pojawiły się informacje, że dziennikarka rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka. Jan Bazyl miał spakować swoje rzeczy i wyprowadzić się z domu. Dramatyzmu sprawie dodawał fakt, że do rozstania miało dojść kilka tygodni po narodzinach córki Wendzikowskiej i Bazyla. Co było powodem kryzysu?

Wszystko układało się pomyślnie, kiedy wspólnie podróżowali po świecie i czerpali z tego razem przyjemność. Kiedy Ania zaszła w ciążę, trzeba było zejść trochę na ziemię i wtedy ich drogi zaczęły się rozchodzić – zdradziła wówczas znajoma gwiazdy TVN.

Anna Wendzikowska nie potwierdzała tych informacji. Milczała. A wszyscy zastanawiali się, dlaczego dziennikarka nie ma szczęścia do trwałych związków…

.

Kilka lat temu Anna Wendzikowska tworzyła związek z Patrykiem Ignaczakiem. W 2015 roku urodziła się ich córka Kornelia, niestety, rok później Wendzikowska i Ignaczak podjęli decyzję o rozstaniu. Kilka miesięcy później w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, że Anna Wendzikowska znów jest szczęśliwa.

Okazało się wówczas, że dziennikarka spotyka się właśnie z Janem Bazylem. Para długo nie komentowała informacji na swój temat, ale po jakimś czasie Anna Wendzikowska zaczęła pokazywać zdjęcia z nowym partnerem. W 2018 roku okazało się, że zakochani zostaną rodzicami.

Córeczka pary przyszła na świat pod koniec października ubiegłego roku, miesiąc później pojawiły się informacje o rozstaniu Anny i Jana. Czy jednak na pewno doszło do kryzysu? Ostatnio Anna Wendzikowska na Instagramie napisała, że autorem jej zdjęć jest jej chłopak. Początkowo wydawało się, że gwiazda odnalazła szczęście u boku nowego partnera… Teraz Wendzikowska po raz pierwszy skomentowała wszystkie doniesienia.

.

Jak Anna Wendzikowska w „Dzień Dobry TVN” skomentowała plotki o rozstaniu z ojcem swojej drugiej córeczki, Antosi?

To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym co się dzieje na świecie z portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo to wszystko co się pojawiło w mediach to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć komentować czy odkręcać. Czasem ta medialna rzeczywistość nie ma nic wspólnego z prawdą – powiedziała gwiazda.

.

Pozostaje nam czekać na wspólne zdjęcie całej rodziny – Anny Wendzikowskiej, Jana Bazyla, Kornelii i Antosi na wiosennym (to już za chwilę!) spacerze. To najskuteczniej zakończy wszelkie doniesienia o kryzysie.

Share