„O co chodzi”: Grzegorz Schetyna poleca na Twitterze piosenkę legendarnego zespołu

Grzegorz Schetyna w piątkowy wieczór poleca na Twitterze piosenkę „Come Together” legendarnego zespołu The Beatles. Czyżby to była zapowiedź wspólnej listy wyborczej do europarlamentu? Decyzje mają zapaść w najbliższych dniach.

Razem czy osobno? Nie, wbrew pozorom nie chodzi tu o zasady pisowni, tylko o to, czy powstanie wielka koalicja czy nie. Decyzję o tym zostaną podjęte w SLD i PSL w najbliższych dniach, choć wielu wskazuje na to, że klamka zapadła i głosowania będą czystą formalnością.

.

Grzegorz Schetyna wymownie namawia do słuchania Beatlesów. Konkretnie chodzi mu o piosenkę „Come together”

Wskazuje na to także post Grzegorza Schetyny na Twitterze. Szef Platformy Obywatelskiej zaproponował na weekend słuchanie piosenki The Beatles o wielce wymownym tytule „Come together”. Jego zdaniem, to „fajny kawałek, zwłaszcza na najbliższe dni”.

O wielkiej koalicji mówił też wiceszef PO Tomasz Siemoniak w programie „Fakty po faktach” na antenie TVN. – Ja myślę, wiem, że jesteśmy blisko porozumienia takiej właśnie szerokiej koalicji, która w oparciu o różne środowiska pójdzie razem w wyborach do PE. Teraz trzeba kilku dni na to, żeby poszczególne władze poszczególnych partii wypowiedziały się w tej sprawie – stwierdził polityk.

Share