Wieści o dziecku są zaskakujące, ponieważ jeszcze miesiąc temu fani spekulowali, że para rozstała się

Anita i Adrian to jedyna para z trzeciej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, która postanowiła ze sobą zostać. I wygląda na to, że jest im razem naprawdę dobrze. Właśnie ogłosili, że zostaną rodzicami!

„Czasami aż brak słów, by wyrazić wszystkie uczucia. Rok temu nie pomyślelibyśmy nawet jak wiele niespodzianek przyniesie nam los, ile wspaniałych doświadczeń i nowych wyzwań. Wiem, że mój mąż będzie najlepszym tatą pod słońcem!” – napisała na instagramie Anita.

Do wpisu oczywiście dołączyła zdjęcie, które jednoznacznie sugeruje, że ona i jej mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Głos na swoim Instagramie zabrał także Adrian. „Rok temu (pisownia oryginalna – red.) biegałem, skakałem z radości! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach! Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie.

Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły!!! Błąd… dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA Czuje się niesamowicie! Wspaniałe! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie” – napisał.

Anita i Adrian zostali parą w trzeciej edycji popularnego programu. Zgodnie z jego regułami oboje poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Po miesięcznym „eksperymencie” oboje postanowili pozostać w tym związku. Dwie pozostałe pary z trzeciej serii zdecydowały się na rozwód.

Wieści o dziecku są zaskakujące, ponieważ jeszcze miesiąc temu fani spekulowali, że para… rozstała się.

Share