Michał Szpak pokazał elegancki apartament

Michał Szpak lubi dodawać mnóstwo swoich zdjęć do mediów społecznościowych. Na kilku z nich uwagę zwraca bardzo eleganckie mieszkanie. Fanki zastanawiają się, czy muzyk przeprowadził się do bardziej luksusowego domu.

Michał Szpak od momentu wystąpienia w X Factorze jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich wykonawców. Ekstrawagancki wygląd sprawił, ze podzielił odbiorców jak mało kto – część osób uwielbia niebanalny styl muzyka, inni nie kryją swojej niechęci.

Michał Szpak pokazał elegancki apartament. Takiego lokum każdy może pozazdrościć
Młody muzyk lubi rozpieszczać swoje fanki licznymi zdjęciami, jakie dodaje na Instagramie. Ostatnio pokazał kilka zdjęć, na których leży półnagi na szarym, wzorzystym dywanie w towarzystwie puszystego kota. Tym razem to jednak nie wygląd wokalisty, a jego tło przykuło uwagę społeczności.

.

Fanki od razu zauważyły, że Michał Szpak przebywa w nieco innym niż dotychczas pokoju. Nowy jest o wiele większy i jaśniejszy od poprzedniego. W oczy od razu rzuca się duży telewizor oraz interesujący sprzęt grający. Apartament łączy w sobie klasykę z nowoczesnością, sprawiając bardzo eleganckie wrażenie.

.

Inne pomieszczenia także są imponujące. Pełno w nich drewnianych mebli o prostej budowie, gładkich powierzchni czy nowoczesnych gadżetów. Uroku dodają rośliny doniczkowe rozmieszczone w różnych punktach mieszkania oraz ozdobne elementy, jak obraz w złotej oprawie.

.

Fanki zastanawiają się, czy Michał Szpak się przeprowadził. Nie spodziewały się takich luksusów
Apartament wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanek muzyka. Nie wiedzą, czy to nowe mieszkanie ich idola, czy może ktoś pozwolił mu zrobić sesje w swoim domu. Bardzo prawdopodobne, że uczestnik Eurowizji pozwolił sobie na zakup tak przestronnego lokum.

.

– Ale tam ładnie, chciałabym się wprowadzić – napisała internautka.

– Jaka zmiana! Ładne mieszkanko – skomentowała druga.

– Widzę, że chyba była przeprowadzka – dodała następna.

– Powodzi się, jak stać na takie cudo – zauważyła kolejna.

– Gustownie urządzane, a kotek twój? – spytała inna.

Sam Michał Szpak jak na razie nie komentuje kwestii mieszkania, a ciekawskie wielbicielki wciąż są zdane tylko na własne domysły

Share