Teraz czeka ją operacja i wiele miesięcy rehabilitacji

Kilka dni temu miała miejsce konferencja prasowa drugiej edycji nowego muzycznego show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Nie mogło na niej zabraknąć piosenkarki Wandy Kwietniewskiej.

Wokalistka zespołu „Wanda i Banda” zaskoczyła gości ortezą na prawej nodze. Od lat jeździ na nartach, jednak tegoroczna wyprawa w Alpy nie skończyła się dla niej dobrze. Zerwała więzadło w kolanie. Teraz czeka ją operacja i wiele miesięcy rehabilitacji.

Piosenkarka nie straciła jednak pogody ducha. Do zdjęć pozowała z uśmiechem, odstawiwszy wcześniej na bok kule, które pomagają jej się poruszać.

.

Artystka już nie może się doczekać udziału w programie. „Śpiewajmy razem. All Together Now” pierwszą edycję miał jesienią.

.

Uczestnicy show prezentują swoje umiejętności wokalne przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika. Kapitanem jurorów pierwszej edycji była Ewa Farna.

W obecnej, która rusza już w marcu, zastąpi ją Beata Kozidrak. Będzie też nowy prowadzący. Zamiast Igora Kwiatkowskiego zobaczymy Mariusza Kałamagę.

.

Share