Jeszcze trochę czasu minie zanim w pełni zrozumie, że ma znanych rodziców

Robert Lewandowski udzielił wywiadu Anicie Werner w programie „Fakty po faktach”. Piłkarz mówił przede wszystkim o swojej karierze sportowej i planach na przyszłość. Zdradził też, jak jego zdaniem zmienia się wizerunek Polaków za granicą. Na koniec rozmowy dziennikarka zapytała go o córkę, a na jego twarzy od razu pojawił się uśmiech. Zobaczcie, co odpowiedział na pytanie czy Klara wie, kim jest jej tata…

Robert Lewandowski o karierze

Napastnik Bayernu Monachium opowiedział o swoich piłkarskich marzeniach i szczerze wyznał, że chciałby zostać kapitanem drużyny, w której gra. Zapytany czy widzi w Krzysztofie Piątku siebie z młodości, odpowiedział:

W pewnym sensie tak. Ja w tym wieku też już grałem w zagranicznym klubie i strzelałem tam bramki. Trzymam za niego kciuki. – powiedział Lewandowski w „Faktach po faktach”.

Robert Lewandowski o Klarze…

Na koniec wywiadu Anita Werner zapytała piłkarza czy jego córka wie już, że ma tak znanego tatę. Robert Lewandowski z uśmiechem na ustach opowiedział, że Klara rozumie, kiedy wychodzi na treningi i zawsze się z nim wtedy żegna. A na jego zawód na razie mówi uroczo:

Potrafi powiedzieć: tata gol! – wyznał napastnik.

Córka Lewandowskich w maju będzie obchodziła swoje drugie urodziny. Jeszcze trochę czasu minie zanim w pełni zrozumie, że ma znanych rodziców.

.

Share