Anka z „Przyjaciółek” musi walczyć z nowymi problemami.

Już 28 lutego zobaczymy 1. odcinek 13. sezonu „Przyjaciółek” i dowiemy się, co słychać u naszych ulubionych bohaterek Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nie jest już jednak tajemnicą, że u dziewczyn losy znów potoczą się nie najlepiej. Zuza prawdopdobnie zostanie zdradzona przez Jaśka, Patrycja będzie toczyła wojnę z Wiki, a Anka usłyszy od Pawła, że on kocha inną! Ale to nie koniec problemów w życiu Anki. Co jeszcze się u niej wydarzy?

.

Mogłoby się wydawać, że Anka ma udane życie rodzinne i prywatne. W końcu pogodziła się z Pawłem, spełnia się zawodowo, ma zdrowe dzieci. Niestety, nieustannie musi walczyć z nowymi problemami. W 13. sezonie okaże się, że Paweł zakochał się w innej kobiecie. Ale to nie wszystko!

.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że Julka znów da popalić Ance. Już w 12. sezonie przekonaliśmy się, że Julka wciąż nie jest dojrzałą i odpowiedzialną kobietą. Urodziła synka Oliwiera, ale chciała oddać go do adopcji. Co tym razem wymyśli?

.

W 13. sezonie Anka wciąż będzie się martwić o Oliwiera, bo jak się okazuje, Julce nie w głowie wychowywanie syna.

– Ma teraz wiele obowiązków związanych z macierzyństwem, a lubi wygodę i jest interesowna. Spróbuje więc zmienić sytuację, wykorzystując swój spryt i siłę perswazji – powiedziała Nicole Bogdanowicz, wcielająca się w rolę Julki, cytowana przez telemagazyn.pl.

.

Nicole Bogdanowicz wyznała również, że Anka będzie mieć powody, by niepokoić się o los wnuka!

– Próba oddania Oliwiera do adopcji była aktem desperacji. Julka działała pod wpływem silnych emocji po tym, jak Rafał powiedział jej, że nie nadaje się na ojca. Ta decyzja nie była do końca przemyślana i sytuacja już się nie powtórzy. Ale mogę zdradzić, że w nowym sezonie Anka i Paweł będą po raz kolejny drżeć ze strachu o losy wnuka…

Share