Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”. Jest komentarz

To już pewne, Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji „Tańca z Gwiazdami”! Wczoraj w sieci pojawiło się oświadczenie jurora, który tłumaczył nieobecność w pierwszym odcinku show i przyznał, że ze względu na swój stan zdrowia musi zrezygnować z udziału w tanecznym programie Polsatu.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem – czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego.

Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji „Tańca z Gwiazdami”. A może do show wróci Beata Tyszkiewicz? Jest komentarz aktorki!

Beata Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat oceniała uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Niestety, w styczniu 2018 roku ze względu na problemy ze zdrowiem, aktorka zrezygnowała z udziału w show. Czy teraz, po roku, wróci do programu? Beata Tyszkiewicz w rozmowie z portalem plejada.pl rozwiała wszelkie wątpliwości.

Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do „Tańca z gwiazdami”. Przynajmniej na razie – przyznała w rozmowie z plejadą.pl.

Kto więc zastąpi Michała Malitowskiego. Już dziś wieczorem, w piątek 8 marca Polsat wyemituje drugi odcinek dziewiątej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kto wie, być może już dziś poznamy nowego jurora show Polsatu!

Beata Tyszkiewicz nie zastąpi Michała Malitowskiego w „TzG”.

Michał Malitowski ze względu na kontuzję zrezygnował z udziału w show.

.

Share