„Chrystianizujcie się sami”: Tak Gretkowska składa świąteczne życzenia

Boże Narodzenie to poza czasem spędzonym z rodziną, także czas składania życzeń. Na Facebooku Manueli Gretkowskiej pojawił się wpis, w którym pisarka życzyła „Wesołych Świąt!” wszystkim oprócz księży. Tym akurat nieźle się oberwało.

„WESOŁYCH ŚWIĄT, ale z powodu kościelnej pedofilii, bez kuszenia dzieciątkiem i nieletnich pastuszków” – czytamy w poście Manueli Gretkowskiej. To ledwie początek składanych przez pisarkę życzeń, w dalszej części wpisu jest tylko ostrzej.

„Polityczni debile deliberują jak zakazać ludziom szczęścia – okaleczyć in vitro tak, żeby dzieci nie rodzić. Co z tego, że w tym czasie tysiącami umieramy z powodu smogu. Tym nie warto się zajmować, duszącym odorem świętości zalegającym nad Polską. Panowie życia i śmierci, zakazujecie rodzić, każecie umierać. Chrystianizujcie się k…sami. Wszystkim innym Wesołych Świąt” – pisze Gretkowska.

„Stop kościelnej pedofilii”
W nocy z soboty na niedzielę na przystankach komunikacji miejskiej w Warszawie pojawiły się plakaty akcji „Stop kościelnej pedofilii”. Na tle grafiki przedstawiającej Maryję z małym Jezusem, po którego sięga krwawa ręka opleciona różańcem zostały umieszczone napisy „Myślą, mową, uczynkiem, zaniedbaniem. Stop kościelnej pedofilii. Dość krycia gwałcicieli”.

Share