Czuję potrzebę, żeby ujawnić prawdę. Zdradzić, co stanie się z nami w przyszłości

Jeśli wierzyć podobnym doniesieniom, ludzkość przynajmniej od kilkudziesięciu lat jest w stanie podróżować w czasie. Agencje rządowe nadal utrzymują to w tajemnicy, ale mamy do czynienia z kolejnymi przeciekami. Ci, którym dane było zobaczyć przyszłość, ostatnio bardzo się uaktywnili. O swoich doświadczeniach opowiadają co prawda anonimowo, ale głośno i ze szczegółami.

Tak jak Noah z Wielkiej Brytanii, do którego dotarła redakcja serwisu ApexTV. Młody mężczyzna przekonuje, że poznał dalsze losy swojej ojczyzny, a także całej Europy. Brał udział w tajnym eksperymencie, który przeniósł go do 2030 roku. Co ciekawe, ujawnione przez niego informacje pokrywają się z tym, co jakiś czas temu opowiadał inny podróżnik w czasie.

Jak zmieni się świat przez kolejną dekadę? Według niektórych ta wizja brzmi wyjątkowo wiarygodnie.

.

Czuję potrzebę, żeby ujawnić prawdę. Zdradzić, co stanie się z nami w przyszłości. Sporo widziałem, ale po pierwsze – Wielka Brytania powróci do Unii Europejskiej, z której niedawno wyszła

– zdradza Noah, nawiązując do Brexitu, który ma nastąpić w najbliższych miesiącach. Według niego to proces odwracalny. Najpóźniej za 10 lat Zjednoczone Królestwo ponownie będzie częścią wspólnoty. Ale na zupełnie innych zasadach.

Unia Europejska przyszłości to połączenie wszystkich krajów członkowskich w jedno gigantyczne państwo. Każde z nich będzie regionem europejskiego imperium

– przekonuje.

Wszystko ma zacząć się od połączenia takich krajów jak Niemcy, Hiszpania, Francja czy Dania. Do tej grupy przyłączą się kolejne państwa i w ten sposób powstanie zupełnie nowy organizm społeczno-polityczny. Wprowadzona zostanie zupełnie nowa waluta, która wyprze dotychczasowe.

Największym problemem, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć, będzie globalne ocieplenie. Na naszych oczach dokonają się nieodwracalne zmiany. Temperatura w Europie znacząco wzrośnie i utrudni nam normalne funkcjonowanie.

To bardzo zła rzecz i nie wiem, co mam wam powiedzieć. Musicie zmienić coś już teraz, jeśli chcecie tego uniknąć

– apeluje podróżnik w czasie.

Podobnie jak kilku jego poprzedników, on też opowiada o wszczepianiu ludziom implantów, które znacząco wpłyną na nasze możliwości. Jeden znajdzie się w głowie, zwiększając pojemność mózgu, a drugi w nadgarstku – kontrolując nasze zdrowie fizyczne oraz emocjonalne.

Share