Czy to możlowe Bez nóg Modelka, atletka

.

Modelka, atletka, kobieta która urodziła się bez nóg – udowadnia że nic nie może stać na przeszkodzie w spełnianiu marzeń

„No legs. No limits” („Bez nóg. Bez ograniczeń”) – oto mantra którą powtarza sobie każdego dnia, codziennie udowadnia że jej duch i wola walki nie mają żadnych limitów.

23 letnia modelka-atletka urodziła się bez nóg. Została adoptowana przez rodziców z Tajlandii,

kiedy miała 5 lat. Po przeprowadzce wraz z przybranymi rodzicami do USA, Sesser learned nauczyła się chodzić na rękach, oraz używać deskorolki do przemieszczania się.

.

Sesser wyznała, że od dziecka interesowała się sportem, ponieważ uwielbiała przebywać na zewnątrz. „Gdy dorastałam byłam bardzo aktywna, grałam z innymi dziećmi, zawsze były dla mnie przyjazne”

Jeśli chodzi o modeling, mówi że uwielbia go, ponieważ pokazuje różne odsłony piękna. „Cieszę się

że mogę w ten sposób zarabiać, kocham pokazywać ludziom, jak może wyglądać piękno.” – powiedziała. „Te obrazki pokazują moją siłę”

.

Sesser rozpoczęła karierę modelki dla marek sportowych, gdy miała 15 lat. Jej zdjęcia zostały zamieszczone w magazynie Billabong w 2014 roku.

Aktualnie mieszka w Los Angeles i może się pochwalić sporym dorobkiem, jeśli chodzi o modeling, skateboarding, surfing i występy motywujące.

W wolnym czasie uwielbia grać w tenis, koszykówkę, hokej oraz pływanie.

„[Modeling] jest czymś bardzo fajnym, i pokazuje moją historię. Jestem inna i to jest sexy. Nie potrzebuje nóg aby czuć się sexy” – powiedziała Sasser.

Jak mówi, chociaż uwielbia modeling, to jednak sport i rywalizacja jest u niej na pierwszym miejscu. „Modeling nie jest moim priorytetem, to tylko praca dodatkowa.”

Podsumowując, Sasser jest zadowolona z tego kim jest, a to co robi sprawia że jest szczęśliwa.

„Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę jak duże pokłady siły w nich drzemią.

Większość nie wierzy w siebie, ponieważ społeczeństwo sprawia że czują się gorsi, przez sytuację w jakiej się znaleźli.

Powinieneś podążać własną drogą, ponieważ nikt nie zrobi tego za Ciebie”

.

.

.

Żródło dobre wiadomosci

Share