„Czy to naprawdę profil prezydenta RP?”: Nie uwierzycie, co Andrzej Duda pokazał na Instagramie

Andrzej Duda nie raz udowadniał, że w mediach społecznościowych czuje się bardzo swobodnie. Czasem wrzuci selfie, innym razem wda się w dyskusję z internautami. Teraz prezydent pochwalił się zdjęciami i nagraniem z niecodziennej wizyty. Internauci szybko podsumowali jego zaskakującą aktywność.

Czy to na pewno profil prezydenta Polski? Takie pytanie może sobie zadać każdy, kto zobaczy ostatnie posty Andrzeja Dudy na Instagramie.

„Nowa Wieś Szlachecka. Wraz z Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim odwiedziliśmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego ‚Płatek’ prowadzony przez Marzenę i Janusza Zalarskich” – napisał na Instagramie Andrzej Duda. W swoim poście pokazał też kilka zdjęć, a na nich m.in. smażącą się kiełbasę.

View this post on Instagram

Nowa Wieś Szlachecka. Wraz z Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim odwiedziliśmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Płatek” prowadzony przez Marzenę i Janusza Zalarskich, a stworzona przez Ojca Pani Marzeny – Pana Tadeusza Płatka. To jedna z najlepszych w Polsce firm rodzinnych produkujących wędliny, w tym słynną ze swoich walorów jakościowych i smakowych „Kiełbasę Lisiecką”, zarejestrowaną w UE jako produkt regionalny. Firma „Płatek” jest wielokrotnym uczestnikiem i laureatem konkursu AGROLIGI dla producentów żywności. Nowoczesne technologicznie urządzenia i wzorowe warunki sanitarne, w połączeniu z tradycyjnymi metodami przygotowania produktów, dają świetny efekt i zapewniają wciąż wzrastający popyt na wytwarzane tu wędliny. Brawo! Gratulujemy! Na zdjęciach proces produkcji, w tym suszenie i wędzenie „Lisieckiej” w dymie olchowo-bukowym. Finał: palce lizać! Polecamy! #kiełbasalisiecka #ZPMPłatek

A post shared by @ andrzejduda on

Osobny wpis prezydent poświęcił procesowi przygotowania szynki. Głowa państwa wyjaśniła, że na nagraniu jeden z najlepszych pracowników firmy prezentuje, jak to wszystko wygląda. „Warto zobaczyć” – przekonuje Duda.

Swoje posty prezydent promuje także za pośrednictwem Twittera. Nietrudno zgadnąć, że internauci szybko zareagowali na tą niecodzienną aktywność.

„Proszę popatrzyć posmakować. Potem ino kasza ze skwarkami będzie” – stwierdził jeden z użytkowników (pisownia oryginalna – red.). Inni byli bardziej złośliwi. „Żeby z nudów opowiadać o przygotowaniu szynki, to trzeba być Adrianem” – brzmi kolejny wpis.

Jeden z użytkowników zastanawiał się, czy prezydent nie ma się czym zająć. „500 tysięcy nauczycieli może zaraz zacząć strajk, młode nauczycielki zarabiają po 1800 zł, a Pan o szynce…?” – stwierdził.

Ktoś inny w komentarzu poszedł na całość i porównał Dudę do… Kim Dzong Una. „Wizyta gospodarcza” – brzmiał komentarz.

Share