Dlaczego gwiazda bardzo długo ukrywała wiadomość o ciąży i zdradziła ją dopiero w momencie

Niedawno Izabela Janachowska pochwaliła się radosną nowiną, że wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda bardzo długo ukrywała wiadomość o ciąży i zdradziła ją dopiero w momencie, gdy jej brzuszek zaczął być coraz bardziej widoczny.

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy🎀 Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! 💑 Trzymajcie kciuki za naszą 3 – napisała wtedy Izabela Janachowska na Instagramie.

Teraz gwiazda coraz śmielej pokazuje swoje ciążowe kształty. Właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z wakacji i pokazała duży brzuszek!

Izabela Janachowska pokazała ciążowy brzuszek

Izabela Janachowska przebywa na wakacjach w Dubaju i chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Gwiazda zaprezentowała już kilka fotografii, na których można podziwiać jej ciążowe kształty, ale dopiero na najnowszej widać, jak duży już jest jej brzuszek!

Na najnowszym zdjęciu gwiazda zaprezentowała się w długiej sukience w poziome biało-czarne pasy. Z przodu zupłenie nie widać, że spodziewa się dziecka i dopiero gdy odwróciła się bokiem do obiektywu, można zobaczyć brzuszek. Poród coraz bliżej!

Gdy Izabela Janachowska stoi przodem do obiektywu, trudno uwierzyć, że jest w ciąży!

.

Ale wystarczy, że obróciła się bokiem!

.

Share