Dlaczego posłanka nigdy nie wyszła za mąż. Jej historia jest zaskakująca

Krystyna Pawłowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawanych działaczek Prawa i Sprawiedliwości. Kontrowersyjna postać, która z pewnością jest obecna w mediach rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wielu wyborców zadaje sobie pytanie, dlaczego posłanka nigdy nie wyszła za mąż. Jej historia jest zaskakująca.

Krystyna Pawłowicz znana jest opinii publicznej jako osoba, która zawsze twardo i stanowczo broni zarówno swojej partii jak i jej lidera. Zdaniem niektórych – zbyt entuzjastycznie przez co staje się obiektem licznych ataków ze strony wyborców. Wiele osób, które obserwują ją w mediach, nie może znaleźć odpowiedzi na żadne pytanie, dotyczące jej życia prywatnego.

Posłanka PiS rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W Internecie pełno jest dywagacji na temat jej związków z mężczyznami. Tę część życia posłanki wyjaśniła jedna z koleżanek Krystyny Pawłowicz, podczas wywiadu dla „Newsweeka”.

Niespełniona miłość posłanki PiS

Według osoby, przedstawiającej się jako „koleżanka Krystyny Pawłowicz” za samotnością posłanki PiS stoi historia, która niejednej osobie złamałaby serce.

– Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia – powiedziała tygodnikowi znajoma Pawłowicz.

Od tamtego traumatycznego wydarzenia, Krystyna Pawłowicz miała całkiem zrezygnować z szukania miłości, szukając ucieczki w nauce. Później kobieta postanowiła zaangażować się w politykę.

Krystyna Pawłowicz – z rozczarowania w ciężką pracę

Wbrew temu co sądzą złośliwcy, Krystyna Pawłowicz swojego czasu naprawdę mogła pochwalić się nie tylko urodą, ale także osiągnięciami sportowymi. W młodości uprawiała lekkoatletykę, zwłaszcza rzuty oszczepem i dyskiem, a także biegi. Co ważniejsze – w rzucie oszczepem zdobyła mistrzostwo Mazowsza młodzików. Sukcesy osiągała także w sprincie.

Kariera sportowa nie zainteresowała jednak młodej Krystyny Pawłowicz, która zdecydowania się podjąć studia na kierunku prawniczym, uważanym za jeden z najtrudniejszych dostępnych.

Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Posłanka PiS codziennie niemal wypowiada się w mediach społecznościowych, atakując polityków opozycji. Nierzadko podkreśla sukcesy rządu i wskazuje na zakres jego działań. Kobieta znana jest również z dość ciętego języka i nierzadko – wulgarnych określeń. Pomimo dość „wyrazistego” wizerunku wiele osób zastanawia się, dlaczego sama nie założyła rodziny, opowiadając się za wartościami katolickimi. Teraz, powinni uzyskać odpowiedź.

Share