„Dlaczego się rozebrała?”: Kinga Rusin tłumaczy. Tego się nie spodziewaliście

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Kinga Rusin zgodziła się na rozbieraną sesję zdjęciową. Pierwszym zdjęciem pochwaliła się już w sieci i zapowiedziała, że rozebrała się nie bez powodu, a w słusznej sprawie.

Choć to na razie tylko jedna fotografia, to i tak jest szeroko komentowana. Co będzie, jak ukaże się cała sesja?

Kinga Rusin nie wstydzi się tego, jak wygląda. Chętnie pokazuje się bez makijażu i w bikini, bo doskonale wie, że może pochwalić się nienaganną sylwetką. Mimo to wcześniej nie zdecydowała się na nagą sesję.

Kilka lat temu zapowiedziała jednak, że nie wyklucza, że kiedyś zgodzi się na rozbierane zdjęcia, ale tylko w szczytnym celu.

Rusin w nagiej sesji zdjęciowej

I w końcu nadszedł ten moment. Dziennikarka opublikowała w sieci zdjęcie swojego nagiego ciała, które zasłania kwiatami. „Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu).

Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? Wejdź na @zielone_serca i przyłącz się!” – zapowiedziała na profilu.

„Zielone serca” to inicjatywa Kingi Rusin i jej partnera, Marka Kujawy. Projekt ma łączyć „Polaków, którzy chcą chronić Polską Przyrodę i środowisko naturalne. Dla siebie i swoich dzieci”.

View this post on Instagram

Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! Jedną tylko „ustawą Szyszki” wycięto w ciągu kilku miesięcy 3 miliony (!!!) drzew (w tym z obszarów chronionych)! Niszczy się parki narodowe, zatruwa powietrze i wodę, zabija dzikie zwierzęta, w tym gatunki chronione! Decyzje rządzących doprowadzają nas na skraj katastrof ekologicznych. Brakuje nam wody pitnej, nie mamy czym oddychać! Zniszczona natura to zniszczone Twoje zdrowie i krótsze życie. Zniszczona natura to brak wody, brak czystego powietrza, brak cienia. Zniszczona natura to dla Ciebie wyższe ceny żywności. Zniszczona natura to brak miejsc wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. Zniszczona natura to mniejsze zyski z turystyki dla Polski. Chcesz mieć zieleń i piękną przyrodę wokół siebie, prawda!? Wszyscy szukamy kontaktu z naturą i wszyscy jej potrzebujemy, więc jej brońmy! Po to powstała społeczność Zielonych Serc na Fb jak i na Ig! Kim są Zielone Serca? To my wszyscy, którym zależy na czystym powietrzu, czystej wodzie, niezatrutym jedzeniu. To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Będziemy razem z Wami: 💚patrzeć na ręce tym, którzy decydują w małych i dużych sprawach związanych ze środowiskiem; 💚nagłaśniać ekologiczne akcje; 💚zbierać dla Was cenne i pożyteczne informacje dotyczące wszelkich aspektów eko życia, weryfikować je, tłumaczyć i dzielić się tą wiedzą; 💚zachęcać do robienia małych eko kroków i podpowiadać jak je robić; 💚naciskać na  władze w sprawie dużych eko decyzji służących przyrodzie i wszystkim obywatelom; Będziemy miejscem, gdzie będą mogły publikować nawet najmniejsze organizacje związane z ochroną przyrody, fundacje i zrzeszenia. Będziemy publikować też informacje od osób indywidualnych wysyłane do nas na DM. I wreszcie, będziemy przyznawać Nagrody (Zielone Serca) i anty-nagrody (Czarne Serca). Bo zło nie może być anonimowe. I dobro też nie. Razem możemy więcej! Kinga Rusin i Marek Kujawa #ZieloneSerca #PolskaNaszymDomem #RatujmyPrzyrodę PS. Szukamy dla naszych społeczności redaktorów z pasją. Prosimy o kontakt na priv/DM.

A post shared by Zielone Serca (@zielone_serca) on

Odważne zdjęcie Kingi Rusin zostało pozytywnie odebrane przez internautów. „Już widzę, że będzie pięknie i ze smakiem”, „Gratulacje Kingo. Wyglądasz zjawiskowo.

Brawo za inicjatywę”, „Kinga, kocham Cię za to co robisz”, „Niesamowita!”, „Szacun”, „Super Pani Kingo, podziwiam niesamowicie to co Pani robi. Walczymy razem o lepsza Polskę i lepszy świat” – komentowali internauci.

.

Kinga Rusin chętnie pozuje w kostiumach kąpielowych

.

Dziennikarka poszła o krok dalej i zgodziła się na nagą sesję zdjęciową

.

Jak zapowiedziała, rozebrała się w słusznej sprawie

.

Share