Edyta Górniak przewieziona do szpitala! Co się stało?

Edyta Górniak musiała być hospitalizowana. W trakcie pierwszego dnia festiwalu w Opolu doszło do zasłabnięcia gwiazdy polskiej piosenki, która szykowała się do występu. Była uczestniczka Eurowizji została odwieziona do szpitala. Nie wiadomo jeszcze, co doprowadziło do tak nagłego zdarzenia, które wprawiło w popłoch organizatorów imprezy.

Edyta Górniak miała być jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu w Opolu. Diwa, będąca od lat ulubienicą polskiej publiczności, która jeszcze wczoraj szykowała się do występowania w opolskim amfiteatrze, zasłabła na backstage’u imprezy. Wymagana była szybka reakcja lekarzy, którzy odwieźli legendę polskiej piosenki do szpitala.

Edyta Górniak musiała być hospitalizowana. Tragedia za kulisami

Do zdarzenia doszło około godziny 16:00. Gwiazda przerwała wtedy swoją próbę przed wystąpieniem na imprezie i wróciła do hotelu.

Odpoczynek w pokoju nie przyniósł jednak rezultatu i artystka zaczęła żalić się na zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej. W pewnym momencie zemdlała. Wtedy czym prędzej pojawiła się karetka, która przewiozła piosenkarkę do szpitala.

Według ustaleń Górniak od samego początku przebywania w Opolu żaliła się na bardzo wysokie temperatury, odbierającą jej możliwości swobodnego występowania.

Dziennikarze, będący w Opolu na akredytacjach prasowych doszli do informacji, że w amfiteatrze, w którym rozgrzewała się diwa, temperatura przekraczała 40 stopni Celsjusza. Obecnie, podejrzewa się, że gwiazda piosenki mogła przejść nawet zawał serca.

Fani zawiedzeni brakiem Górniak

Brak Edyty Górniak na festiwalu przez wielu fanów odbierany jest jako rozczarowujący. Wiele osób miało nadzieję na wspaniały występ artystki, która miała zaprezentować swoje największe hity, w tym przebój ” To nie ja byłam Ewą”, który otworzył przed 25 laty wielką karierę przed artystką i pomógł jej zająć drugie miejsce w konkursie Eurowizji.

Zamiast Górniak, przebywającej w szpitalu, fani będą musieli zadowolić się udziałem innych gwiazd. W tym roku na opolskiej scenie wystąpią między innymi Olga Bończyk, Izabela Trojanowska i Monika Kuszyńska. Po ich występie miejsce będzie miała część kabaretowa i literacka imprezy.

Share