Fani zaniemówili po tym, co ogłosiła. Co dalej z występem na festiwalu w Opolu?

Edyta Górniak trafiła w piątek do szpitala z podejrzeniem zawału. Fani mocno zaniepokoili się o zdrowie gwiazdy. Teraz piosenkarka sama zabrała głos w sprawie swojej choroby. Wiemy, co dalej z występem na festiwalu w Opolu.

Edyta Górniak miała wystąpić wczoraj na festiwalu w Opolu. Według programu miała pojawić się na scenie o 22.00 i zaśpiewać swój największy przebój „To nie ja”, który dał jej drugie miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku. Jednak widzowie nie zobaczyli występu wybitnej piosenkarki. Szybko rozeszła się wieść, że Górniak trafiła do szpitala.

Edyta Górniak w szpitalu. Było podejrzenie zawału

Do dramatycznej sytuacji doszło w piątkowy wieczór. Piosenkarka zasłabła w swoim hotelowym pokoju. Natychmiast wezwano pogotowie. Około godziny 18.00 pod hotelem pojawiły się dwa ambulanse. Informacja o problemach zdrowotnych gwiazdy szybko obiegła media i mocno zaniepokoiła fanów. Tym bardziej, że pojawiły się doniesienia, że u Górniak podejrzewano zawał.

Piosenkarka na szczęście poczuła się lepiej. Po dokładnym przebadaniu została wypuszczona ze szpitala. Powodem zasłabnięcia były najpewniej wysokie temperatury panujące na opolskiej scenie. Artyści przeprowadzają próby na scenie, gdzie termometr pokazuje nawet 40 stopni Celsjusza – warunki są więc ekstremalne.

Piosenkarka komentuje swoje zasłabnięcie. Zaskakująca deklaracja

Edyta Górniak dochodzi teraz do siebie. Fani zastanawiali się w jakim jest stanie i czy jest szansa, że wystąpi jeszcze na opolskiej scenie. Świadoma, że sprawa bardzo niepokoi ludzi, piosenkarka zabrała głos za pośrednictwem Instagrama.

Przeprosiła za zamieszanie, podziękowała wszystkim osobom ze służby zdrowia, którzy się nią zajęli i podziękowała fanom za słowa wsparcia. W drugiej części komunikatu przekazała zaskakującą, lecz radosną informację:

– Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie – zapewniła gwiazda.

Fani ucieszyli się z tej zapowiedzi. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia.

– Dla nas najważniejsze jest twoje zdrowie! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze – pisze jeden z internautów.

– Pamiętaj, że my, twoi fani, zawsze będziemy cię wspierać – czytamy w innym komentarzu.

– Czekamy na twój występ, który jak zawsze będzie cudowny – komentuje kolejna fanka.

Edyta Górniak planuje więc wystąpić w Opolu w niedzielę. To będzie z pewnością najbardziej wyczekiwany koncert wieczoru.

Share