„Feministki będą zbierać szczęki z podłogi”: Różal pojechał MEGA ostro

Marcin „Różal” Różalski – znany fighter MMA, obrońca i miłośnik zwierząt, był gościem w programie youtubera Konrada Młodzińskiego „Pyta Nie Błądzi”. Panowie rozmawiali o sprawach związanych ze sportami walki, ale również poruszyli takie kwestie jak hejt w sieci, feminizm i LGBT. Różal w swoim stylu skomentował co o tym myśli. Było ostro!

Po tematyce sportowej i zwierzęcej prowadzący wywiad przeszedł do pytań od widzów. Zapytał Różala, co ten myśli o feminizmie.

„To jest przykład bardzo dużej hipokryzji. Była taka sytuacja jak gdzieś tam te KODy – Środy… kur*a jak to się nazywają co tam kładli się pod Sejmem i kopali w te barierki. Co oni chcieli kur*a osiągnąć? Chcieli się dowiedzieć, że sól jest słona?” – zapytał retorycznie Różal.

„I tam była sytuacja, że jedna z tych feministek pchnięta czy opluta i wielkie kur*a larum. Ale jak ostatnio było, że Panią Ogórek tam też ją opluli, to one się od tego umywają. Jak jakaś ruda dostała w pysk gdzieś tam pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza – wielkie larum, to tamto. Ale jak prezenterka telewizji została wyzwana od kurew, to im to nie przeszkadza” – powiedział popularny fighter.

„Jeżeli feministka mówi, że ona woli islamskich gwałcicieli niż polskich patriotów? Jak ja mam się do tego ustosunkować? Jeżeli ona mnie patriotę i nacjonalistę nazywa faszystą i ona z tego powodu nic nie ma? Ale jak ja ją nazwę starą kur*ą i tępym łbem to ja już będę miął z tego!”

„Dla mnie to są chorzy ludzie no i wszytko. Trzeba rozgraniczyć pewne rzeczy i trzeba używać mózgu!” – stwierdził Różal.

Dalej stwierdził również niezwykle celnie, że „feministki chcą mieć prawa mężczyzn, ale nie chcą mieć obowiązków mężczyzn.”

Całość poniżej.

Share