Gdy cały internet huczał, jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce milczała. Całe szczęście nie długo

Kilka dni temu Joanna Kulig urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda nie od razu podzieliła się z fanami radosną nowiną. Najpierw informacje o porodzie podał jeden z dzienników, a potem potwierdził to jej brat. Gdy cały internet huczał, jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce milczała. Całe szczęście nie długo. Joanna już potwierdziła narodziny dziecka! Co napisała?

Joanna Kulig urodziła

Aktorka swoje pierwsze dziecko zdecydowała się urodzić w Stanach Zjednoczonych. Nie był to bowiem kaprys, bowiem gwiazda od kilku miesięcy promuję za granicą „Zimną Wojnę”. Już za kilka dni dowiemy się, czy film Pawła Pawlikowskiego, w którym Kulig gra główną rolę, otrzyma Oscara. „Zimna Wojna” została nominowana aż w trzech kategoriach!

Joanna Kulig urodziła w klinice gwiazd w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Poród kosztował ją około 75 tysięcy złotych. Rodziły tu m.in. Jessica Alba, Weronika Rosati czy Alicja Bachleda-Curuś. Jak zdradził brat aktorki, Joanna urodziła synka, który najprawdopodobniej otrzyma na imię Janek. W rozmowie z „Faktem” Piotr Kulig dodał, że wszyscy są „naprawdę szczęśliwi”.

Czy Asia urodziła chłopca? Gwiazda nie potwierdziła tych informacji, jednak opublikowała w sieci piękny komentarz.

Nowy człowiek przybył na ziemię. Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Jestem bardzo szczęśliwa! – napisała, publikując zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha.

Ojcem dziecka jest mąż Asi, Maciej Bochniak. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu „Środa, czwartek rano”. Maciej jest reżyserem. Podobno małżeństwo lubi ze sobą pracować. Gwiazdy na ślubnym kobiercu stanęły w 2009 roku. Mąż Asi od kilku miesięcy przebywa z nią w Stanach.

Asi jeszcze raz bardzo gratulujemy! I czekamy na pierwsze zdjęcie z maluszkiem 🙂

.

Gwiazda najprawdopodobniej urodziła synka

.

Share