„Gwałtowne zmiany pogody”: Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie lato

Wielu z nas oczekuje już lata i planuje sobie urlopy. Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją wizją lata. Nie napawa ona optymizmem.

Póki co czekamy, aż na dobre pojawi się wiosna. Jest co prawda coraz cieplej, ale co i raz pojawia się wichura lub deszcz.

Niestety, lato może nie odbiegać od takiego rodzaju pogody. Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa uważa, że lato będzie długie, ale niestabilne.

– Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody – powiedział Krzysztof Jackowski.

– Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – dodał jasnowidz z Człuchowa.

Przypominamy, że wizje Jackowskiego pokrywały się z przewidywaniami synoptyków na temat tegorocznej zimy. W krótkim czasie nadszedł wielki mróz, który nie trwał jednak długo.

Obecnie patrzymy, czy sprawdzą się przewidywania dotyczące wiosny. Powinna ona nadejść lada moment i – jak przekonywał jasnowidz z Człuchowa – szybko przekształcić się w lato. Tymczasem na weekend synoptycy zapowiadają słoneczną pogodę z około 20 stopniami Celsjusza.

.

Share