„Jak wygląda Kożuchowska bez makijażu?”: Ten widok odbiera mowę!

Małgorzata Kożuchowska w tym roku skończyła 48 lat. Zupełnie jednak tego po niej nie widać. Aktorka najwyraźniej zna tajemnicę i wie, w jaki sposób zatrzymać czas.

Najnowsze zdjęcie temu dowodzi. Kożuchowska bez makijażu wygląda jak nastolatka. Na jej twarzy próżno szukać oznak starzenia.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu pokazuje się dość rzadko. Zdjęcie, które pojawiło się ostatnio w social mediach gwiazdy według internautów „rozwaliło system”.

Przepiękna Kożuchowska pomimo lat zupełnie nie wygląda na kobietę w średnim wieku.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

Internauci już dawno nie wiedzieli Małgorzaty Kożuchowskiej bez makijażu. Aktorka zdecydowała się im jednak pokazać tak, „jak stworzył ją Bóg”.

Bez grama pudru czy cienia do rzęs zaprezentowała się fanom, którzy byli nią dosłownie zachwyceni. Gwiazda, o czym dowiedzieć się możemy z opisu na jej Instagramie, przebywa obecnie na Sycylii. Podziwia tamtejsze krajobrazy, które najwyraźniej jej służą.

Zdjęcie, choć wstawione zaledwie kilka godzin temu, wygląda tak, jakby zostało zrobione przez gwiazdę dopiero po przebudzeniu. Ze smartfonem w ręku wyszła na balkon, aby podziwiać przepiękne Pelargonie. Przy okazji spontanicznie zrobiła sobie selfie i pozdrowiła fanów.

Komentarze internautów tylko utwierdziły gwiazdę w przekonaniu, że jest piękną kobietą. Z pewnością takie komplementy sprawiły, że dzień stał się dla niej o wiele przyjemniejszy.

– Zdjęcie, na które można patrzeć bez końca – napisał fan Kożuchowskiej w nieco romantycznym tonie.

– Naturalna, piękna i dojrzała kobieta – brzmi jeden z komentarzy.

– Nie wiem, czy wiesz, ale śliczna jesteś – postanowił wyznać odważnie mężczyzna.

– Pani Małgosiu, coraz to młodsza Pani jest. Jak Pani to robi? – zastanawia się jedna z internautek.

– Ani śladu zmarszczek. Pięknie – uważa kolejny fan.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska wie, jak należy zadbać o swoje ciało w tym wieku. Z pewnością jest to efekt ciężkiej pracy, trzymanej diety, a także drogich kosmetyków, na które stać gwiazdę TVP.

.

Źródło: Wirtualna Polska

Share