Jaki jest sekret Twojej osobowości. Jeden symbol rozwiąże tę zagadkę

Nasza podświadomość jest bardzo zawiła i potrzeba wiele lat dokładnej psychoanalizy, aby zrozumieć chociaż niewielki jej element. Okazuje się, że nie tylko poważne badania mogą ujawniać nasze najgłębsze lęki, ukryte pragnienia i stłumione emocje. Jednak niektórzy z nas nawet nie znają podstawowych cech naszych osobowości, nie mówiąc już o ich głębokim działaniu.

Oto prosty i zabawny test osobowości, który pomoże Ci zrozumieć kim jesteś oraz jaki jest Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Wybierz jeden symbol i dowiedz się więcej na temat swojej osobowości

#1

Jesteś otwartą osobą, pełną empatii i łagodności. Chętnie poznajesz nowych ludzi i przyjmujesz ich do swojego serca. Wierzysz, że zdobywanie nowych doświadczeń jest lepsze niż zamykanie się na świat. Wolisz być zraniony niż pozbawiony jakichkolwiek emocji. Starasz się unikać pokazywania światu swoich zmartwień i niepewności, dlatego wolisz nie pokazywać swoich problemów – chcesz utrzymać niektóre rzeczy w prywatności. Nawet jeśli jest Ci ciężko, starasz się pomagać innym – to jedna z Twoich najlepszych cech.

#2

Jesteś osobą sumienną. Uważasz się za sprawiedliwego i lubisz robić to, co do Ciebie należy. Zawsze starasz się podążać za swoimi ideologiami i robisz wrażenie osoby, która ma dokładnie ułożony plan na życie. Wierzysz również, że Twoje działania mają ogromny wpływ na życie innych, bez względu na to czy faktycznie tak jest. W swoim otoczeniu nie lubisz widzieć niesprawiedliwości i biedy, dlatego każdego dnia starasz się być na bieżąco z wieloma informacjami i chcesz stawiać im czoła.

#3

Ciągle tkwisz myślami w przeszłości. W głębi duszy czujesz się jakbyś był uwięziony, ale tak naprawdę nie potrafisz określić o co Ci chodzi, ani dlaczego tak się czujesz. W przeszłości spotkało Cię wiele nieprzyjemnych i szalonych rzeczy, które dzisiaj nadal odciskają swoje piętno. Nie możesz oprzeć się wrażeniu, że twoje życie jest jakimś chorym i ironicznym żartem.

Jednak jesteś bardzo silny i zawsze starasz się znaleźć spokój i radość nawet w najmniejszych rzeczach życia codziennego. Przeważnie nie dzielisz się złymi myślami ze światem i starasz się radzić sobie z sytuacjami uczuciowymi na własną rękę. Jesteś też znakomitym sędzią i wiesz, jak pozbierać się po ciężkich chwilach.

#4

Jesteś osobą mocno filozoficzną.Chcesz obserwować i analizować każdy szczegół. Lubisz badać słowa i obrazy, aby zrozumieć świat wokół siebie. To tak, jakby każde zdanie było łamigłówką i trzeba byłą ją rozszyfrować, kawałek po kawałku, słowo po słowie – uważasz, że właśnie to jest najlepszy sposób, aby poznać prawdziwe znaczenie świata.

Często jednak zbyt przesadzasz. Bardzo łatwo gubisz się we własnych myślach, co powoduje, że twoja percepcja się zaciera. Nie zawsze możesz określić, co jest uważane za „słuszne” lub „niewłaściwe”. Nie chcesz jednak pokazywać światu, jak bardzo jesteś pogubiony jesteś i uważasz się za osobę bardzo pewną siebie. Widzisz życie jak skomplikowaną łamigłówkę i próbujesz rozgryźć wszystkie elementy układanki jaką jest życie.

#5

Jesteś zagadką, typem osoby, która jeszcze sama do końca się nie rozumie i nie wie jak postrzegają ją inni. Jedyne czego jesteś pewien to fakt iż nie lubisz gdy ktoś etykietuje ludzi i z góry ich ocenia. Lubisz sprzeczności, a na Twoje uczucia łatwo wpływają najprostsze rzeczy. Mimo to nie dzielisz się swoim życiem z innymi. Jesteś osobą o kilku słowach i zagadkowych działaniach. Jesteś widzem, lubisz widzieć reakcje, obserwować,oglądać i słuchać ludzi, a dopiero później możesz podzielić się z nimi swoją opinią. Mówisz tylko rzeczy, których jesteś absolutnie pewny.

#6

Jesteś wrażliwą, delikatną osobą. Jesteś typem osoby, która lubi obserwować rzeczy. Jesteś dobrze zakorzeniony w świecie i doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, co Cię otacza, ponieważ potrafisz bardzo łatwo odczytać ludzi i różne sytuacje. Możesz odczuwać bardzo głębokie, silne emocje, a czasem nawet najbardziej nieistotne rzeczy mogą na ciebie wpłynąć.

Płaczesz łatwo, nawet kiedy się śmiejesz, ponieważ twoje emocje są zwykle bardzo silne. Nie przeszkadza Ci pokazywanie światu swoich słabości i tego, jak jesteś kruchy, ponieważ czujesz, że nie masz nic do ukrycia. Masz dobrą intuicję i często szybko przeczuwasz co nadejdzie.

#7

Jesteś bardzo ognistą i temperamentną osobą. Typem osoby, która jest bardzo energiczna, a także bardzo namiętna. Jesteś wpływowy, a ludzie zazwyczaj patrzą na ciebie z podziwem. Nie ma nic, co jest zaniżone w twojej osobowości – lubisz całym sercem i nienawidzisz z całej siły. Wszystko dla ciebie jest albo czarne, albo białe – nie ma żadnych szarości. Masz bardzo silne poglądy, dzięki czemu szybko podejmujesz decyzję. W głębi duszy, jesteś dość niespokojną osobą, ale nie lubisz pokazywać tej strony siebie, ponieważ nie lubisz pokazywać swoich wad.

#8

Jesteś ekscentryczną osobą. Masz niezwykłe zainteresowania, hobby i praktyki. Najlepiej zdefiniować Cię słowem „wyjątkowy”. Często postrzegano Cię jako dziwaka, ale nigdy nie przeszkadzało ci to, co myślą inni. Nie przestrzegasz zasad i nie masz szacunku dla status quo. Robisz rzeczy po swojemu, ponieważ ufasz swojemu instynktowi bardziej niż czemukolwiek innemu.

Innym ludziom pokazujesz całego siebie, ponieważ nie masz nic do ukrycia. Ignorujesz tych, którzy Cię osądzają, ale mimo to masz do nich szacunek, chcesz pomagać innym, dążysz do realizacji marzeń i wierzysz że właśnie w tym leży klucz do szczęśliwego życia. Dużo radości sprawia ci bycie buntownikiem.

#9

Jesteś osobą energiczną i emocjonalnie otwartą. Jesteś klasycznym typem lidera. Masz charyzmę i namiętność. Zazwyczaj jesteś wszędzie tam gdzie inni Cię potrzebują, ciągle wiesz, co powiedzieć. Masz wspaniałą karierę i cudowną rodzinę, ale wiesz co to smutek i samotność. Zawsze mówisz o swoich uczuciach, ponieważ wierzysz, że nie robienie tego jest nieszczere i może zranić więcej osób. Starasz się widzieć w ludziach to co najlepsze, nawet jeśli traktowano cię niesłusznie.

Który wzór wybrałeś? Czy dany opis do Ciebie pasuje? Podziel się tym w komentarzu na naszym profilu na Facebooku.

Share