Jakie są jej plany na przyszłość? Gorąco chce rozwijać swoją kucharską karierę!?

Justyna Żyła już na dobre zagościła w polskim show-biznesie i wiele wskazuje na to, że celebrytka chce w nim pozostać na dłużej. Jakie są jej plany na przyszłość? Gorąco chce rozwijać swoją kucharską karierę i wystartować w telewizji z nowym programem o tej tematyce. W ostatnim wywiadzie szczerze powiedziała, co myśli o Magdzie Gessler, która być może już niedługo będzie jej konkurencją w branży.

Justyna Żyła rozwojem swojej kariery wzbudza niemałe kontrowersje. O celebrytce zaczęło być głośno w momencie, kiedy zaczęła publikować kolejne to wpisy opisujące jej problemy małżeńskie, w których oskarżała swojego już byłego męża o zdradę. Potem mogliśmy podziwiać sesję dla magazynu Playboy, a także poprowadzenie swojego własnego programu w telewizji, w którym pomagała uczestnikom z ich problemami miłosnymi. Jednak jaki plan na siebie ma obecnie Justyna?

Justyna Żyła dostanie nowy program?

Nie da się ukryć, że występy taneczne Justyny nie należą do najlepszych, co doskonale widać po notach jurorów oraz komentarzach internautów, których nie brakuje pod każdym z dotychczasowych odcinków. Jednak mimo tak negatywnego odbioru jej tańca, Żyła cały czas jest w grze i nadal walczy o kryształową kulę.

Przez to wiele osób zastanawia się, co będzie robić Justyna Żyła w momencie, kiedy „Taniec z gwiazdami” się zakończy. Okazuje się, że celebrytka ma już ułożony w głowie cały plan, który stara się cały czas realizować. Wedle informacji w mediach Justynie bardzo spodobało się życie w blasku fleszy i reflektorów.

Przez to aktualnie stara się dogadać z dużą stacją telewizyjną w sprawie zupełnie nowego programu, w którym mogłaby podzielić się swoją pasją do gotowania.

Co przyszła celebrytka kulinarna myśli o swojej konkurencji, jaką niewątpliwie jest prowadząca Kuchennych Rewolucji? Żyła zaznacza, że jest jej ogromną fanką Magdy Gessler i bardzo ją szanuje. Jak na takie słowa podziwu zareaguje słynna restauratorka? Fani Żyły podejrzewają, że to właśnie ona mogłaby wspomóc byłą żonę skoczka w rozwoju kariery, a także dać jej kilka niezbędnych rad dotyczących sztuki kucharskiej. Na ten moment jednak Gessler nie odezwała się do Justyny.

Share