Jeśli uwielbiasz Dirty Dancing, koniecznie zobacz to niepublikowane dotąd nagranie

Rok 1987 niezaprzeczalnie należał do twórców filmu „Dirty Dancing” – świat oszalał na jego punkcie! Choć od tego czasu minęło 30 lat, wciąż cieszy się olbrzymią popularnością.

Główną rolę męską zagrał Patric Swayze, dla którego otworzyła ona drzwi do wielkiej kariery. Niestety przerwała ją śmierć aktora w 2009 roku. Jego filmową partnerką była Jennifer Grey, której film ten przyniósł zacznie mniejszą popularność.

W wieku 57 lat, ten utalentowany aktor, tancerz, a także piosenkarz, przegrał walkę z nowotworem trzustki. Pomimo choroby, aż do swej śmierci pozostał aktywny zawodowo.

.

Jennifer Grey, choć nie zrobiła tam oszałamiającej kariery, również spełniała się jako aktorka. Niestety, ją także dotknęła choroba – w 2010 roku zdiagnozowano u niej nowotwór tarczycy. Udało jej się jednak pokonać raka i wrócić do zdrowia.

Pomimo ciężkiej choroby, aktorka zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami. Co więcej, zajęła pierwsze miejsce! Stojąc na scenie wyznała, że zarówno dla niej, jak i dla Patricka, taniec zawsze był najlepszą terapią.

.

Zobaczcie niezwykłe, niepublikowane dotąd nagranie z prób tanecznych do filmu „Dirty Dancing”. Nie zapomnijcie podzielić się nim ze znajomymi!

Share