Justyna Żyła pokazała, jak wtula się w swojego partnera z Tańca z gwiazdami. Czyżby faktycznie tworzyli parę?

Justyna Żyła pokazała, jak wtula się w swojego partnera z Tańca z gwiazdami. Wyglądali na bardzo zadowolonych, a wcześniejsze plotki o ich związku nadają sytuacji zupełnie innego wymiaru. Czyżby faktycznie tworzyli parę?

Justyna Żyła jakiś czas temu odpadła z Tańca z gwiazdami. Wiele osób uważało, że blogerka zostanie zapomniana, jednak gwiazda ciągle czymś zaskakuje. Tym razem pokazała się z Tomaszem Barańskim poza parkietem. Kobieta była ewidentnie wtulona w tancerza. Wyglądali jak szczęśliwa, zakochana para.

Burzliwe początki znajomości blogerki i tancerza zamieniły się w przyjaźń

Jeszcze przed premierą Tańca z gwiazdami Justyna Żyła nie była zachwycona swoim partnerem i głośno o tym mówiła. Wolała innego trenera, jednak wspólne godziny spędzone na sali ćwiczeń przekonały ją, że Tomasz Barański jest świetnym człowiekiem i ekspertem w swojej dziedzinie.

Później ich relacja była coraz lepsza. Nie zepsuła jej nawet fala krytyki, jaka spadła na byłą żonę skoczka narciarskiego po nieudolnych występach. Tancerz zawsze starał się bronić celebrytki przed atakami internautów, jak i jurorów, podkreślając rolę stresu podczas występu.

Na Instagramie celebrytki często lądowały zdjęcia z Tomaszem Barańskim, nie tylko podczas treningów, ale też w prywatnych sytuacjach. Jak widać ta dwójka przypadła sobie do gustu na tyle, że nawet po zakończeniu show utrzymują kontakt. Jedno z najnowszych zdjęć blogerki może sugerować coś więcej niż zwykłą przyjaźń.

Justyna Żyła wtuliła się w Tomasza Barańskiego. Chciała pokazać, że są razem?

W sobotę 13 kwietnia odbył się 14. Biegu po Nowe Życie, który ma pokazywać i uświadamiać, jak ważna jest transplantacja narządów. To zagadnienie szczególnie ważne dla Tomasza Barańskiego, który w przeszłości zmagał się z ciężką chorobą. Nie pojawił się jednak sam, towarzyszyła mu bowiem Justyna Żyła.

Celebrytka postanowiła uwiecznić wspólny wyczyn na swoim Instagramie i zamieściła wspólne zdjęcie. Widać na nim, że blogerka jest mocno wtulona w tancerza, a on dotyka twarzą jej włosów. Obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych. Fotografia zasugerowała niektórym fanom, że być może zaczęli tworzyć udany związek, w końcu dobrze się poznali i mieli cudowny kontakt.

Żadne z nich jak na razie nie odniosło się do podejrzeń internautów, który pozostaje czekać na kolejne znaki.

.

Share