Justyna Żyła znów zaskakuje. Internauci zaczęli podejrzewać, że Justyna Żyła pisała swoje komentarze pod wpływem …

Justyna Żyła znów zaskakuje. Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka programu „Taniec z Gwiazdami” skomentowała w mediach społecznościowych wpis swojej kuzynki. Treść jej wpisów budzi wiele wątpliwości.

Justyna Żyła doskonale wie, co to stres. Trema i napięcie towarzyszą jej nieprzerwanie od kilku tygodni, gdy prezentuje swoje taneczne umiejętności przed wymagającymi członkami jury programu „Taniec z Gwiazdami”. Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka popularnej produkcji telewizji Polsat próbuje opanować emocje, jednak nie zawsze się to udaje.

Tomasz Barański, jej partner taneczny i trener przekonuje publiczność, że Justyna Żyła na treningach tańczy jak prawdziwa petarda, jednak brak doświadczenia w występach scenicznych nie pozwala jej pokazać swoich prawdziwych możliwości na żywo. Jej ostatni występ nie został wysoko oceniony przez jurorów, jednak tym razem krytyka najsurowszej jurorki Iwony Pavlović nie była zbyt ostra.

Justyna Żyła komentuje wpisy swojej kuzynki. Brzmią bardzo dziwnie

Występ w „Tańcu z Gwiazdami” to dla Justyny Żyły bardzo duży wysiłek nie tylko pod względem fizycznym. Nie ma wątpliwości, że dla niedoświadczonej celebrytki jest to również bardzo duże obciążenie psychiczne. Dlatego też była żona Piotra Żyły musi znaleźć swój sposób na relaks. Internauci podejrzewają, że sposobem na odreagowanie stresu może być alkohol.

Dowodem na to miałby być komentarze Justyny Żyły na profilu Izabeli Małysz na Instagramie. Celebrytka wyraźnie pokazała, że tęskni za swoją kuzynką. Zrobiła to jednak w dość nieskładny sposób:

– Slouodko. Aż się tęskni. Aż tak tam się loce (pisownia oryginalna, przyp. red.) – napisała kontrowersyjna uczestniczka programu „Taniec z Gwiazdami”.

Justyna Żyła komentuje wpisy kuzynki po alkoholu?

Internauci zaczęli podejrzewać, że Justyna Żyła pisała swoje komentarze pod wpływem alkoholu. Ich treść jest trudna do zrozumienia i z pewnością nie przypomina gwary góralskiej. Nieskładna wypowiedź celebrytki może świadczyć o tym, że alkohol może być jednym z jej sposobów na odreagowanie stresu po występach w „Tańcu z Gwiazdami”.

– Justyna Żyła jest pijana. Po co włącza Internet – pojawił się komentarz internauty na jednym z forum.

Póki co są to tylko podejrzenia, jednak teoria internautów ma swoje uzasadnienie. Podobne wątpliwości budzą nieskładne komentarze Magdy Gessler w mediach społecznościowych. W tym przypadku internauci również wysuwają teorie, że gwiazda TVN przesadza z alkoholem. Należy się spodziewać, że fani „Tańca z Gwiazdami” będą teraz jeszcze uważniej obserwować poczynania Justyny Żyły.

Share