Kasia Tusk pokazała ogromny ciążowy brzuszek i napisała o rozstępach

Kasia Tusk jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Blogerka przez długi czas ukrywała swój stan i dopiero w dniu swoich 32. urodzin przyznała, że razem ze swoim wieloletnim partnerem (od 5 lat mężem!) spodziewają się pierwszego dziecka.

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie – napisała wtedy Kasia Tusk na swoim Instagramie publikując przy okazji urocze zdjęcie z mężem.

Teraz Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała ogromny ciążowy brzuszek!

Od tamtej pory blogerka ukrywała swoje ciążowe krągłości. Pokazywała stylizacje, na których miała luźne sukienki, niepodkreślające brzuszka. Teraz zrobiła wyjątek!

Kasia Tusk pokazała ogromny brzuszek! Nie mamy wątpliwości, że blogerka niedługo zostanie mamą. Kasia Tusk zaskoczyła jednak nie tylko zdjęciem, ale także wpisem na blogu. Otwarcie napisała w nim o rozstępach.

Kasia Tusk dawno nie była tak szczera. Zdradziła, czy ma rozstępy.

Rozstępy to najczęstsza nieestetyczna pamiątka po ciąży, z którą się borykamy – dotyczy ponad połowy kobiet białej rasy (im ciemniejszy kolor skóry tym rozstępy pojawiają się częściej) (…) Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy zużyłam naprawdę sporo słoików i butelek z ekologicznymi smarowidłami do ciała i na szczęście problem rozstępów mnie nie dotknął, ale nie dotknął również mojej mamy, a geny mają tu podobno kluczowe znaczenie – napisała Kasia Tusk.

Share