Marta Manowska o uczestnikach programu, do których rzeczywiście miała słabość!

Marta Manowska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd TVP! Wszystko z powodu dwóch znakomitych programów, które prowadzi – „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”!

Jak informuje „Super Express”, 35-latka właśnie dostała podwyżkę! Jak dużą? Aż 30 tysięcy złotych! Ile teraz Marta Manowska będzie zarabiać?

Manowska dostała podwyżkę

W 2014 roku Telewizja Polska wprowadziła na antenę nowy program, który podbił serca widzów. Chodzi o show „Rolnik szuka żony”. Już za chwilę program doczeka się szóstego sezonu.

I znów randkowe show poprowadzi Marta Manowska, którą pokochali Polacy! Według „Super Expressu” wcześniej za każdy sezon gwiazda otrzymywała 70 tysięcy złotych, ale po spektakularnym sukcesie nowego show „Sanatorium miłości”, dostała podwyżkę!

Prezenterka otrzyma teraz 30 tysięcy więcej za każdy sezon randkowego show, czyli na jej konto wpłynie po 100 tysięcy złotych.

Marta na „Rolniku” zarobi teraz 8 tys. zł za odcinek, a na „Sanatorium miłości” około 10 tys. zł. Takie zarobki z pewnością przybliżą Martę do pensji Basi Kurdej-Szatan czy Tomasza Kammela! Czy w najbliższym czasie ich wyprzedzi? Wszystko na to wskazuje!

Sanatorium miłości i Rolnik szuka żony – kiedy wracają na antenę?

Hitowe programy TVP zobaczymy już Wielkanocą! W święta poznamy wizytówki rolników, do których będzie można wysyłać listy.

A 20 i 21 kwietnia stacja wyemituje dwa specjalne odcinki kończące pierwszy sezon „Sanatorium miłości”.

Będziemy Wam towarzyszyć w przygotowaniach do świąt Wielkiejnocy! Już teraz mogę obiecać, że zabierzemy Was w zupełnie inne czasy, które wiążą się z tradycjami, o których sama nie miałam pojęcia!- przyznała Party.pl Marta Manowska.

Share