„Na dzień dobry 2+1”: Mazurek pochwaliła się nietypowym zdjęciem

Nie minęła nawet doba od ogłoszenia przez PiS swoich „jedynek” i „dwójek” na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego, a już zaczęły się „spontaniczne” zdjęcia z prezesem.

Chodzi o najnowszy wpis na Twitterze rzeczniczki partii Beaty Mazurek. Wygląda to trochę tak, jakby już zaczęła swoją kampanię do Brukseli.

„Na dzień dobry 2+1” – tak opisała swój wpis na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Dodała do niego zdjęcie, na którym stoi w towarzystwie prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i wicepremier Beaty Szydło.

https://twitter.com/beatamk/status/1098102277242540032

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, w końcu jest rzeczniczką partii, gdyby nie fakt, że kilkanaście godzin wcześniej ogłoszono, że będzie kandydowała z list PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Beata Mazurek będzie „dwójką” w okręgu lubelskim. Wyżej od niej na liście jest tylko posłanka Elżbieta Kruk, była szefowa KRRiT.

Z kolei towarzysząca Mazurek na zdjęciu Beata Szydło to „jedynka” w okręgu zachodniopomorskim. Dlatego fotografia obu posłanek wraz z liderem ich partii jest bardzo wymowna.

.

Share