„Należysz do nich?”: Mężczyźni szaleją za kobietami o tych znakach zodiaku

Uroda, inteligencja, poczucie humoru – to m.in. te cechy decydują o tym, czy kobieta ma powodzenie o mężczyzny. Ale jest jeszcze coś, co zmienia facetów w swego rodzaju „łowczych”, którzy marzą tylko o tym, by wkraść się w łaski konkretnej osoby. Konkretnej, bo musi ona być spod konkretnego znaku zodiaku. To właśnie znak zodiaku ma decydować w dużej mierze o atrakcyjności. Mówiąc wprost: gwiazdy wpływają na to, czy podobasz się płci przeciwnej. Sprawdź, czy twój znak zodiaku na to wskazuje!

Lew

Kobieta o tym znaku lubi dominować w związku. Mężczyźni widzą ją jako pewną siebie i seksowną kobietę. Lubi mieć kontrolę zarówno w łóżku, jak i ogólnie w życiu. Nie musi zwracać na siebie uwagi, mężczyźni sami wychodzą z inicjatywą poznania jej i chętnie nawiązują z nią głębszą relację.

Byk

Kobieta-Byk jest niezwykle romantyczna i zmysłowa. Uwodzenie mężczyzn przychodzi jej z zupełną naturalnością. Uwielbia flirtować. Wielu mężczyzn marzy o tym, by mieć ją przy sobie.

Skorpion

Kobieta o znaku skorpiona jest kusicielką. Potrafi uwieść każdego mężczyznę i owinąć go sobie wokół palca. Lubi ryzyko, jest odważna i nie boi się próbować nowych rzeczy. W sypialni staje się prawdziwym żywiołem trudnym do opanowania. Seks jest dla niej wyzwaniem i sprawdzianem umiejętności – wiele zrobi, żeby wypaść jak najlepiej.

Baran

Kobieta-Baran ma wielki temperament, co działa na mężczyzn i rozpala ich zmysły. Wie co zrobić, by facet w jej towarzystwie poczuł się łowcą i zabiegał o jej zainteresowanie. Nie boi się kontaktu wzrokowego. Kusi mężczyzn nie tylko ciałem, ale też słowem.

.

Share