„To nie są dobre wieści”: Jasnowidz Jackowski przewiduje lato 2019

Lato 2019 – przez wielu tak bardzo oczekiwane i utęsknione, powoli zbliża się do Polski.

Co prawda mamy dopiero marzec, ale zapewne już teraz część z nas planuje urlopy i zastanawia się, który miesiąc wybrać, aby pogoda dopisała. Co na temat tegorocznego lata sądzi Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa?

Tegoroczna zima powoli odchodzi do historii, a w wielu miejscach już widać wiosnę. Dni są cieplejsze, w niektórych rejonach Polski kreski na termometrach przekraczają nawet 15 stopni na plusie.

Wszystko wskazuje na to, że pod koniec marca będziemy mogli cieszyć się prawdziwą wiosną. A jak w tym roku będzie wyglądać lato 2019? Na kiedy najlepiej zaplanować urlop? O tę ważną sprawę postanowiliśmy zapytać Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

– Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami.

Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – powiedział w rozmowie słynny jasnowidz z Człuchowa.

.

Share