„Nie są to miłe słowa”: Dominika Gwit skrytykowana przez prezenterkę TVN

Dominika Gwit jest jedną ze znanych aktorek, która serca widzów skradła za pomocą ról w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Przepis na życie”. Padające w jej stronę liczne, nieprzychylne komentarze sprawiają, że nie znika z nagłówków gazet. Gwiazda znów stanęła w centrum medialnej burzy.

Dominika Gwit regularnie dostaje role w polskich serialach i programach telewizyjnych, jednak od pewnego czasu jest narażona na surową ocenę swojego wyglądu ze strony innych. Od komentarza nie powstrzymała się także jedna z prezenterek stacji TVN, która znana jest z oceniania cudzych kreacji.

Aktorka jakiś czas temu wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą stacji TVN. Para poznała się na planie serialu, a od kilku miesięcy, są małżeństwem. Zdjęcia kreacji ślubnej Gwit pojawiły się w Internecie, co postanowiła skomentować Izabela Janachowska, prezenterka zajmująca się zawodowo tworzeniem idealnych kreacji ślubnych dla kobiet.

Dominika Gwit skrytykowana przez Janachowską. Czy powstanie burza w TVN?

Programy Izabeli Janachowskiej dotyczyły także kobiet plus size, dlatego może ona uważać się za specjalistkę w komponowaniu sukni. Jej słowa raczej nie spodobają się aktorce, bowiem ekspertka od przygotowań do ceremonii ślubnych stwierdziła, że pewne rzeczy Dominika Gwit mogła zrobić lepiej.

– Dominika mogłaby wyglądać jeszcze lepiej na swoim ślubie, gdyby skorzystała z pomocy eksperta, jak jeszcze lepiej dobrać tę suknię. Zdecydowała się na wianek, wianki są super, ale mam wrażenie, że trochę źle był on ułożony na głowie, bo nawet taka rzecz ma spore znaczenie, dobrze ułożony wianek może wydłużyć twarz, źle ułożony skraca, robi ją jeszcze bardziej okrągłą. To są takie niuanse, o które warto dbać, i które mogłyby być lepiej dopilnowane. – stwierdziła Janachowska w rozmowie z „Party”.

Czyżby prezenterka miała żal do koleżanki pracującej w tej samej stacji, że nie zwróciła się do niej o pomoc w przygotowaniach do najważniejszej ceremonii ślubnej? Wygląda jednak na to, że młoda żona z pewnością nie żałuje niczego ze swojego wyjątkowego wieczoru. Na zdjęciach wygląda ona na wyjątkowo szczęśliwą, co podkreślała również w wywiadach na chwilę po ceremonii.

Izabela Janachowska, a właściwie Izabela Janachowska-Jabłońska, pracuje w stacji TVN od 2015 roku. Wcześniej zajmowała się tańcem, jej zmagania można było oglądać choćby w „Tańcu z Gwiazdami”. Ślub w 2014 roku zmienił jej życie, bowiem kobieta odkryła swoją pasję do organizowania ślubów. Od prawie pięciu latach efekty jej pracy przy ceremoniach można oglądać w programie „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. Od zeszłego roku jest natomiast twarzą telewizji TLC.

Kilka dni temu wraz z małżonkiem ogłosiła, że w tym roku przyjdzie na świat pierwsze dziecko pary

Share