„Obiecuję poprawę”: Pawłowicz „puściła oko” do Jarosława Kaczyńskiego

Krystyna Pawłowicz została ostatnio utemperowana przez kierownictwo PiS. Posłanka po serii kontrowersyjnych wpisów na Twitterze opublikowała przeprosiny i podkreśliła, że pisze wyłącznie w swoim imieniu. Teraz „puściła oko” do Jarosława Kaczyńskiego.

Posłanka skorzystała z okazji, by nieco udobruchać prezesa PiS. Jarosław Kaczyński obchodzi w czwartek imieniny – Pawłowicz złożyła mu z tej okazji życzenia.

„A w prezencie obiecuję poprawę…” – napisała posłanka. W ostatnim czasie podpadła kierownictwu PiS kontrowersyjnymi (nawet jak na siebie) wpisami na Twitterze.

Pawłowicz posypuje głowę popiołem

Posłanka najpierw zaczepiła Magdalenę Adamowicz, pytając ją o kompetencje. Pawłowicz otrzymała kulturalną odpowiedź i zaproszenie na kawę od wdowy po prezydencie Gdańska, ale stwierdziła, że nie zamierza z niego korzystać.

Na Nowogrodzkiej złapali się za głowy w święta, kiedy Pawłowicz zaatakowała ambasador USA. Georgette Mosbacher złożyła na Twitterze życzenia udanej Paschy, co posłanka PiS uznała za prowokację.

Od nerwowej reakcji Pawłowicz zdecydowanie odcięła się partia. Posłanka wkrótce opublikowała też przeprosiny – jak zapewnia, były one wynikiem „własnej refleksji”.

.

Share