Oczy wam wyjdą z orbit: „Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą”

Agata Duda wraz z mężem postanowiła wziąć udział w nietypowej akcji. Do tej pory nie widzieliśmy żony Andrzeja Dudy w trakcie czegoś równie zaskakującego. Kobieta została sfotografowana w trakcie wykonywania zajęć na świeżym powietrzu. Internauci nie kryją zdziwienia.

Agata Duda w społeczeństwie budzi skrajne emocje. Często decyduje się jednak na udział w akcjach, które mają sprawić, że wizerunek pary prezydenckiej zostanie ocieplony. Dziś odbyła się bardzo ważna wizyta obojga małżonków do jednego z miejsc w naszym kraju, które w ostatnich latach stało się bardzo rozpoznawalne. Wszystko przez katastrofy, jakie przytrafiły się w tamtym rejonie. Zdjęcia zalały Internet.

Agata Duda pracuje wraz z mężem

Agata Duda postanowiła towarzyszyć prezydentowi w wyjeździe do miejscowości Rytel. Było o niej bardzo głośno w 2017 roku, gdy nawiedziły ją nawałnice. W ich konsekwencji cały las uległ zniszczeniu, mieszkańcy mieli również do czynienia z ogromnymi stratami materialnymi. Przez kilka dni cała Polska żyła tragedią na Pomorzu. Od tamtego czasu trwały prace, które miały sprawić, że Rytel znów będzie mógł cieszyć się pięknymi i malowniczymi krajobrazami.

Dziś Andrzej Duda wraz z małżonką pojawili się w miejscu, gdzie niegdyś doszło do przerażających wydarzeń. Postanowili wspólnie rozpocząć akcję odbudowy lasu, o której stanie się głośno w całym kraju. Do tej pory o pracach w Rytlu nie było tak głośno, jednak za sprawą działalności pary prezydenckiej miało się to zmienić. Pierwszy dzień prac był symboliczny.

Agata Duda nie boi się ciężkiej pracy

W mediach społecznościowych prezydenta pojawiły się zdjęcia przedstawiające wspólną pracę pary prezydenckiej nad odbudową lasu. Widzimy, że oboje nie wystraszyli się pracy i postanowili chwycić za łopaty oraz sadzić drzewka, które za kilkanaście lat urosną i sprawią, że miejsce katastrofy nie będzie wyglądało tak przerażająco jak obecnie.

– Rytel. Zniszczony przez nawałnicę w 2017 roku las musi tu wrócić. SadziMY las! Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Potrzebne są każde ręce. Trzeba zasadzić 220 mln. sadzonek. Lasy Państwowe proszą o wsparcie! – czytamy na Instagramie prezydenta.

Internauci nie kryją pozytywnego zaskoczenia akcją. Niektórzy z nich wprost przyznają, że nie spodziewali się, że prezydent i jego żona zaangażują się w prace na miejscu w bezpośredni sposób.

.

.

.

Share