Oto ona – nieuchwytna do dzisiaj złodziejka, która ukradła 18 butelek… Większość łupów kobieta ukryła w torebce, ale sporo zmieściło jej się także pod ubraniem. Zobacz nagranie

Chorobliwa otyłość nigdy nie jest powodem do zadowolenia. Nadmiar zbędnych kilogramów negatywnie wpływa na nasze zdrowie, kondycję i wygląd. Trudno dostrzec jakąkolwiek zaletę nadmiaru tkanki tłuszczowej. A jednak – jej się udało. Poznajcie kobietę, która wykorzystuje swoją tuszę w… działalności przestępczej. Teraz poszukuje jej policja.

W jednym z amerykańskich sklepów monopolowych doszło do wyjątkowo zuchwałej kradzieży, która nie wyszłaby na światło dzienne, gdyby nie monitoring. Kamery zarejestrowały pulchną klientkę, która kupiła jedną butelkę alkoholu. Problem w tym, że niepostrzeżenie wyniosła jeszcze kilkanaście innych.

.

Dzięki ogromnej posturze bez problemu ukryła swoje łupy pod ubraniem, rozmieszczając je pomiędzy fałdami tłuszczu i w torebce.

Oto ona – nieuchwytna do dzisiaj złodziejka, która ukradła 18 butelek alkoholu. Większość łupów kobieta ukryła w torebce, ale sporo zmieściło jej się także pod ubraniem.

.

Moment, kiedy złodziejka chowa sporej wielkości butelkę… między swoimi nogami. Zobacz pełne nagranie, które najlepiej pokazuje skalę tego procederu.

Share