Pawłowicz zapytała o Tuska z harcerzami. Reakcja internautów była błyskawiczna

W weekend Krystyna Pawłowicz postanowiła przenieść swoją internetową aktywność na Donalda Tuska. Posłance PiS przypomniały się harcerskie ogniska, śpiewanie patriotycznych pieśni i od razu zadała pytanie, czy były premier kiedykolwiek to robił. Internet zareagował błyskawicznie.

Po dywagacjach na temat „polskości” Donalda Tuska, posłanka Pawłowicz postanowiła zagaić dyskusję o udziale obecnego szefa RE w harcerskich ogniskach i śpiewanych przy nich patriotycznych pieśniach.

„Pytanie ze znaną odpowiedzią: Czy można sobie wyobrazić – szczęśliwie byłego już -polskiego premiera D.TUSKA przy harcerskim ognisku śpiewającego POLSKIE pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze ? Można….?” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Bardzo szybko okazało się, że jednak można sobie to wyobrazić.

Jednak posłanka PiS nie dawała za wygraną i zapytała o „prawdziwy” udział w ognisku i śpiewanie, a nie „przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy”.

Na to otrzymała odpowiedź ze zdjęciem Donalda Tuska, który z gromadą harcerzy podczas jednego z obozów strzela z łuku. W ten sposób Krystynie Pawłowicz odebrano wszelkie argumenty w dyskusji, którą zaczęła. Chociaż najprawdopodobniej łuk także jej nie przekonał. Ogniska i śpiewania polskich pieśni przecież na zdjęciu nie widać.

Share