Po 1 tyg. zauważysz, że obwód brzucha się zmniejszył

Brzuch często wygląda jakby był gruby, choć w rzeczywistości nie ma nim aż tak dużo tkanki tłuszczowej. Odpowiedzialny za ten stan rzeczy może być fakt, że w jelitach gromadzą się złogi jedzenia, co doprowadza do ich powiększenia i częstych wzdęć. Za pomocą naparu z tych składników możesz oczyścić swoje jelita i dodatkowo spalić więcej tkanki tłuszczowej oraz pozbyć się cellulitu.

.

Składniki:

-pół litra wody

-1 mała pałeczka cynamonu

-1 duży liść laurowy

-2 łyżeczki zielonej herbaty liściastej

.

Wszystkie składniki doskonale przyspieszają metabolizm i spalanie zaległej tkanki tłuszczowej, co przyczynia się również do widocznego zmniejszenia cellulitu. Co ważniejsze, obwód brzucha zmniejsza się w szybkim tempie również dzięki temu, że herbata ta oczyszcza jelito grube ze wszelkich złogów jedzenia i toksyn. To sprawia, że brzuch jest mniej wydęty.

Jak przygotować herbatę?

Wodę należy zagotować. Następnie zdejmij ją z ognia i po 1-2 minutach dodaj wszystkie składniki, przykryj i parz przez 15 minut. Z podanych składników wychodzi 0,5 litra herbaty i taką właśnie ilość należy pić każdego dnia. Pierwszą filiżankę należy wypić przed śniadaniem, a resztę napary w dowolnej chwili w ciągu dnia.

Share