„Powiem brutalnie… wу.іеrdalać!”: Ostre słowa Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski wciąż należy do grona najpopularniejszych polskich sportowców. Wielu osobom imponują również jego skrajne poglądy na pewne sprawy. Gwiazdor MMA odniósł się do jednego z najważniejszych tematów społecznych ostatnich tygodni.

Mariusz Pudzianowski postanowił zabrać głos w sprawie, która wyjątkowo rozgrzewa społeczeństwo w ostatnich dniach. Zawodnik MMA wypowiedział się na temat par homoseksualnych. Wiele osób nie ukrywa oburzenia po jego słowach. Opinia gwiazdora polskiego sportu jest bardzo kontrowersyjna, jednak z pewnością doczeka się wielu głosów poparcia.

Sportowiec postanowił wyrazić swój sprzeciw wobec propagandy prowadzonej przez niektórych polityków opozycji. Mariusz Pudzianowski opowiedział się przeciwko promowaniu LGBT wśród społeczeństwa, a zwłaszcza najmłodszych osób. Już wcześniej nie ukrywał on, że nie zgadza się na edukację seksualną dzieci, a jego najnowsza wypowiedź potwierdza, że gwiazdor sportów walki nie ma zamiaru iść na jakiekolwiek ustępstwa w tej sprawie.

Mariusz Pudzianowski o gejach

Wczoraj mieliśmy okazję oglądać kolejny występ Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW. Mężczyzna uznawany kiedyś za najsilniejszego człowieka na świecie przegrał rywalizację z Szymonem Kołeckim, choć wydawałoby się, że to własnie ikona polskiego MMA jest faworytem do zwycięstwa w jednej z najważniejszych walk wczorajszego wieczoru w łódzkiej Atlas Arenie.

Mariusz Pudzianowski nie ma jeszcze zamiaru kończyć sportowej kariery, wciąż jest jednak o nim głośno. Dzieje się tak nie tylko za sprawą jego wyników w oktagonie, ale również przez jego wypowiedzi. Znany sportowiec nie kryje się ze swoimi skrajnymi poglądami i postanowił wygłosić je po raz kolejny.

– Nie mam problemu z tym, żeby z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę. To normalni ludzie, możemy się napić kawy, nie przeszkadza mi to. Ale nie lubię i nie toleruję obnoszenia się z tym. Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało to powiem brutalnie: wy*ierdalać – mówi Mariusz Pudzianowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Mariusz Pudzianowski ostro o parach LGBT

Wygląda więc na to, że sportowiec jest wrogo nastawiony wobec tolerancji par homoseksualnych. Mężczyzna nie ukrywa, że nie odrzuca go sama odmienna orientacja, ale nadmierne obnoszenie się z nią. Sam twierdzi zresztą, że najczęściej wywołuje to u niego jedynie wielkie nerwy.

– Widzę, jak niektóre telewizji zapraszają dwóch panów, którzy trzymają się za rączkę. Przepraszam, ale żyjemy w Polsce i nie próbujmy ściągać tu Zachodu. Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjemy w takim środowisko, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji! Tam możecie się całować i bzykać na ławkach czy ulicach. Tam róbcie sobie co chcecie. Ale w moim otoczeniu takiego zachowania nie akceptuję – mówi Mariusz Pudzianowski.

.

Share