Poznajcie żony i partnerki skoczków narciarskich. Lepsze od WAGs piłkarzy

Anna Lewandowska,Sara Boruc-Mannei,MaRina Łuczenko-Szczęsna… Polskie żony i partnerki piłkarzy są znane na całym świecie i gdziekolwiek się nie pojawią wzbudzają wielkie zainteresowanie. Nieco inaczej jest z ukochanymi skoczków narciarskich. Partnerki nie żyją w błysku fleszy, choć w mediach społecznościowych mają niemałe grono fanów. Najgłośniej jest ostatnio o Justnie Żyle, jednak wszystko z powodu rozwodu ze skoczkiem. Pozostałych WAGs ciężko szukać na ściankach, choć kto wie może niedługo to się zmieni!

Przypominamy, kto kibicuje na mrozach i w śniegu. Nasi skoczkowie ostatnio wygrali pierwszy drużynowy konkurs Pucharu Świata w Wiśle. Na trybunach nie zabrakło skoczkowych WAGs. Wiecie czym zajmują się na co dzień?

Ewa Bilan-Stoch żoną Kamila Stocha jest od 2006 roku. Ewa skończyła studia pedagogiczne, ale zajmuje się fotografią. Prowadzi też agencję marketingową i pełni funkcję menadżerki Kamila.

Agnieszka Lewkowicz od dłuższego czasu spotyka się z Maciejem Kotem. Lewkowicz jest trenerką personalną i instruktorką fitnessu.

Marta Majcher to partnerka Dawida Kubackiego. Para zaręczyła się dopiero w tym roku po kilku latach związku. „Zaręczyliśmy się w Egipcie. Znamy się od dawna, więc było to naturalne (…). Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się”, powiedział w Super Expressie.

Stefana Hulę na stoku wspiera żona, Marcelina Hula. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2012 roku. Marcelina prowadzi własną pracownię krawiecką.

Share