Przygadał kocioł garnkowi. Wałęsa śmieje się ze wzrostu Kaczyńskiego. Różnica między nimi to 2 cm

Jarosław Kaczyński znany jest ze swojego niewielkiego wzrostu. Lech Wałęsa, choć mierzy zaledwie 2 cm więcej, na tym aspekcie sławy nie zrobił. Najwyraźniej z tego powodu postanowił wrzucić na swoim oficjalnym profilu mema uderzając we wzrost szarej eminencji Sejmu.

Jarosław Kaczyński nieraz był powodem drwin z powodu wzrostu. Z prezesem PiS powstało wiele przeróbek i memów z powodu 168 cm wzrostu.

Jednak Lech Wałęsa do koksów również nie należy. Mając 170 cm ma zaledwie 2 cm więcej, niż prezes PiS. Obaj więc są obiektywnie rzecz ujmując konusami.

Jednak Wałęsa, najsłynniejszy elektryk świata i ekspert od kablowania na pewno ma wysokie ego, co nieraz już udowodnił. Tym razem na swoim profilu udostępnił mema, na którym wysoki mężczyzna z doklejoną twarzą Wałesy opiera się o niskiego mężczyznę z doklejoną twarzą Kaczyńskiego.

– Przy mnie zawsze byłeś jesteś i będziesz malutki – czytamy podpis pod zdjęciem napisany komiksową czcionką.

Pomijając kolejny popis buractwa i samozachwytu, internauci przypomnieli byłemu prezydentowi, że należy do tej samej kategorii wzrostowej, co Kaczyński – czyli bardzo niskiej jak na osoby płci męskiej. – Góra 2 cm różnicy, żenada, chociaż przy ego Lecha Wałęsy każdy jest karłem, jeżeli o to chodziło, to w punkt – napisał w komentarzu jeden z internautów.

– Nie mogę, koleś naprawdę to udostępnia! Po raz kolejny wypada przypomnieć że Oriana Falacci mówiła prawdę na temat Wałęsy – cham i prostak – odpisał inny.

Gepostet von Lech Wałęsa am Montag, 11. März 2019

Share