Rodzina Kamila Glika się powiększyła. Są zdjęcia

Rodzina Kamila Glika się powiększyła. Piłkarz i jego żona Marta wspólnie wychowują już 6-letnią córkę Victorię. 7 marca do ich rodziny dołączyła kolejna córka. Radosną nowiną pochwaliła się żona sportowca, która w sieci opublikowała zdjęcie z córką. Na razie rodzice nie zdradzili, jakie imię otrzymała ich córka.

.

Marta i Kamil Glikowie są ze sobą już od wielu lat. Para poznała się jeszcze z czasach gimnazjum. W 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dwa lata później po raz pierwszy zostali rodzicami. Już wtedy zapewniali, że nie zamierzają poprzestać na jednym dziecku. I słowa dotrzymali.

W październiku ubiegłego roku Glikowie ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Wkrótce w sieci znalazły się też zdjęcia z baby shower, a wtedy też ujawniono, że w ich rodzinie pojawi się kolejna córka. Przyszła na świat 7 marca. Szczęśliwa mama pochwaliła się w sieci zdjęciem z dzieckiem. – Nasza Księżniczka już z nami. Kocham – napisała.

Para na razie nie zdradziła, jakie imię wybrała dla pociechy.

.

Internauci pospieszyli z gratulacjami. „Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i siostrzyczki! Niech zdrowo rośnie i chrapie w nocy”, „Ojejuu cudownie. Gratulacje dla was”, „Wspaniała wiadomość! Mnóstwo zdrowia i siły dla Was kobietki! Cieszcie się sobą” – pisali obserwatorzy.

.

Share