„Siostry Godlewskie zakopały topór wojenny”: Na ten powrót nie czekał nikt

W konflikcie najsłynniejszych śpiewających sióstr w Polsce pisały wszystkie media. Godlewskie niedawno pożarły się w samolocie, co poskutkowało rozpadem ich niesławnego duetu. Tymczasem – jak się okazało – już się pogodziły się i wracają do śpiewania i koncertowania.

Luty 2019. Wielka kłótnia na pokładzie samolotu z Polski do Amsterdamu. Celebrytki pokłóciły się, zaczęły się szarpać. Pilot zdecydował się zawrócić maszynę. Siostry opuściły pokład w asyście policji. Ponoć poszło o pieniądze. Koniec końców, Małgorzata sama poleciała do Holandii i dała tam show, a Esmeralda ogłosiła na Instagramie rozpad duetu.

Ale jak to siostry – szybko się pogodziły. Esmeralda wrzuciła właśnie zdjęcie, na którym widzimy śpiącą Małgorzatę i dziecko. „Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!” – skomentowała fotografię.

https://www.instagram.com/p/BvLGoZphUeC/?utm_source=ig_embed

Dodajmy, że Esmeraldę niedługo zobaczymy nie tylko na scenie, ale i na ringu. 30 marca zmierzy się w walce MMA z patoinfluencerką Martą Linkiewicz.

Share